Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért néznek csoportosan a fiúk?

Miért néznek csoportosan a fiúk?

Figyelt kérdés

Tegnap is feltettem a kérdést, de nem kaptam rá normális és kielégítő választ így hát felteszem ma is..hátha ma valaki válaszol is nekem.:)

A történet az, hogy egy 5-6 fiúból álló társaság állandóan néz engem, ha együtt vannak akkor is és ha külön-külön akkor is és nem értem, hiszen pont egy egész baráti társaságnak nem tetszhetek és olyan dolog meg nem terjed rólam és nem is csináltam olyan dolgot amiért rajtam csámcsoghatnának.


Honnan tudhatom, hogy miért néznek?


2014. márc. 7. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha sak azon csámcsognak, hogy ki hogy tenne a magáévá? ;D
2014. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy nagyon jól nézel ki,vagy nagyon rosszul/rossz az öltözködési stílusod.

ilyen esetekben dobj oda egy "mi van fiúk,ki ne essen a szemetek" beszólást és annyi

2014. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak meg akarnak b..ni eleg ha jol nezel ki es mar meg is vagy kuralva.
2014. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a k.-a mind felfigyelünk, a "rendes" lányok legnagyobb felháborodására!

Bár..nem kell k-nak lenni, elég csak ribinek...de bővel elég ha csak úgy öltözöl!! :)

Ha egyik sem, akk nagyon nagy a szexuális kisugárzásod ; :)

2014. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, értem én hogy álla farkatok, de nem volt még barátom, nem nyúlt hozzám még fiú és én sem fiúhoz úgyhogy nem kell rögtön ennek-annak elhordani.

Csinosan öltözködöm, mert lányból vagyok és odafigyelek magamra, de egyáltalán nem vagyok egy plázás lányka aki minden pénteken a városba támolyog részegen.

Nem vagyok kihívó.Szeretem megtartani magamat a titokzatos lányok körében.

Úgyhogy sajnos nem sokat segítettetek, de köszönöm, hogy időt szántatok rám.

2014. márc. 7. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
mindegyiknek nem tetszhetsz, de ha az egyik srácnak igen, akkor máris mindneki megnéz. kíváncsiak, hogy vajon mi tetszhet neki annyira. én így látom. más most nem jut eszembe
2014. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így belegondolva van ez így lányoknál is úgyhogy igazad lehet.:)
2014. márc. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!