Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítségre lenne szügségem?

Segítségre lenne szügségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Én 11.-es lány vagyok. A suliban van egy 10.-es fiú, aki nagyon tetszik.Amikor úgy van óránk többnyire én nézem őt, ő néz engem. Viszont ez már így megy 1 és fél éve. Én nevetek a barátaimmal valamin, ő is nevet és összenézünk.A folyosó egyik végében áll, én a másikban...és akkor is.Vannak úgy egyforma ruháink is, csak fiú-lány..értitek. :) A haverjai meg megyek a folyósón és azok is csak néznek...

Barátnőim is mondták, hogy látták, hogy néz rám a fiú, szerintük tetszek neki, de de félős fajta és ezért nem mer lépni. Ez egyébként igaz. Tényleg félős.

Nahmeg tavaly az unokatestvére ( az én osztálytársam , lány) megkérdezte tőlem, hogy abba a sulinkba jár-e az aki tetszik nekem. Én hülye meg azt mondtam, hogy nem.

Meg általában van egy fiú barátom ( tényleg csak barát), akivel sokat szoktunk lenni a bnőimmel. És őt folyton szekálják a fiúnak a barátai.

Mondták, hogy írjak rá neten, de én nem akarok. Mondták megnjek oda hozzá, de nem merek.

Nem akarok pofára esni.Szerintem a fiúnak kell lépnie. Szerintetek tetszem neki?



2014. márc. 7. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, segítségre lenne szüKséged :
2014. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs rá szükséged magadtól is tudod mit kell tenned
2014. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
addig úgyse fog lépni a srác, ameddig nem mutatsz semmiféle visszajelzést neki azon kívül, hogy nézed... legalább mosolyogj rá, vagy valami. aztán majd lép
2014. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Denis pontosan mire gondolsz?

Utóbbi: igen, tudom , de amikor ott áll hirtelen nem tudom mit csinljak. Meg félek, hogy ő nem lépne.

2014. márc. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!