Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az én megfigyelésem rosszak...

Az én megfigyelésem rosszak vagy a seggesebb-melles lányokért tényleg az erősebb fizikumú, magas +30-as férfiak vannak oda?

Figyelt kérdés
Erősebb fizikumú alatt nem hájas disznót értek vagy nagyon kigyúrtat, hanem ilyen kicsit erőteljesebbet
2014. márc. 8. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
19 évesen is bejöttek, vékonyan.
2014. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz, nem kinézet kérdése, hogy kinek jön be az a bizonyos alkat.
2014. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a fene se tudja. Annyi bizonyos, hogy az idősebb pasik a teltebb lányokat is értékelik, a fiataloknak meg általában a média-ideál, modellalkatok kellenek. De ugyanez igaz az intellektuális képességekre is. Egy fiatalabb pasi beéri egy butácska lánnyal is, ha jól néz ki, az idősebbek már értékelik az észt akkor is, ha kívülről nem olyan fényes az az alma. De ez is csak általánosítás, mindenkinek megvan a saját ízlése.
2014. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes módon nekem többnyire vékony pasijaim voltak.Hú de utálom ezt a szót. Bár volt olyan is,aki konditerembe járt,izmos alkat volt,de nem kigyúrt állat. Valahogy a vékonyabb férfiak néznek meg jobban az utcán is.Pedig úszógumim is van :) Ez így van rendjén,valahogy a kövér férfiak nem jönnek be.
2014. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!