Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednétek ilyen sráccal?

Ismerkednétek ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Huszonéves szoboszlói srác vagyok.Olyan lánnyal ismerkednék aki tudja kezelni és nem gond neki a helyzetem.Kezd zavarni hogy még nem volt semmi,idősödve egyre nehezebb lesz.Ennek oka talán csak annyi hogy bevagyok zárkózva,nincs kivel beszélnem,eljárnom.Nehezen barátkozok,akit megszeretek ahhoz általában ragaszkodok.Lányokkal sosem tudtam elbeszélgetni,nem kezdeményeztem.Ha valaki megtetszik nagyon zavarba jövök,már csak ha a közelemben van.Ha meg kell szólalni érződik a beszédemen is ez a zavartság.Előre tartok tőle mit gondolnának hogy még nem volt kapcsolatom.Ez a tapasztalatlanságom gátol bárminemű kapcsolat kialakításában.Biztos sokan vannak ezzel így mindkét nemből. Már ha leírtam megkérdezem.

180 magas,70 kg,sportos testalkatú,rövid barna hajú,barna szemű srác vagyok.Kellő sármmal rendelkezem,ezt csak azért írtam hogy tisztázva legyen,nem vagyok esztétikátlan.


2014. márc. 8. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak azt hagytad ki, hogy hány éves vagy.


Egyébként próbálkozz neten, ott könnyebb legyőzni a zavartságot.

2014. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es. Huszonéve. Thát 21-29 éves kor között van. Ha 21 éves, akkor még menthető. Ha már 29, akkor neccesebb, akkor is van megoldás csak nehezebb véghezvinni.:))
2014. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért a huszonévesen belül nagyon nem mindegy, szerintem.


1-es

2014. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van,nem mindegy 25 vagyok.Jó lenne ha eltudnék járni valakivel szabadidőmben,mondjuk teniszezni,vagy csak kerülni egyet a városban,a tevékenység nem annyira számít,inkább a társaság,hogy kitudjak mozdulni valami vidám arccal.

Jó volna tudni hányan vannak a városban akik nyitottak lennének közös időtöltésre.

2014. márc. 8. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Fórumok, chat? A társkereső tényleg nem rossz ötlet.
2014. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem ismerek kifejezetten ilyen fórumokat ahol város szerint lehet szabadidős partnert keresni.

A társkeresőn ha nem fizetsz csak korlátozott hozzáférésed van,oda általában azért járnak mert szexelni akarnak,vagy csak szélhámoskodni,a kisebbség pedig tényleg társat keres.

2014. márc. 8. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!