Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezhetnék magamnak...

Hogyan szerezhetnék magamnak társat? (meleg)

Figyelt kérdés

Igazi szerelemre vágyok, egy társra, aki mindig meghallgat, akire számíthatok, és tudna szeretni.

Nem holmi kéjvágytól vezérelt alkalmi kapcsolatra.

Úgy érzem sajnos, hogy erre a melegek többségének nincs szüksége, és ez kissé elkeserít.

Lenne talán olyan, aki mégis más?



2014. márc. 9. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Ne haragudj,de valahogy nem tudlak sajnálni. Remélem nincs harag. :)
2014. márc. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs, bár nem épp sajnálatra vártam...
2014. márc. 9. 01:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét meleg társkereső oldalakon, vannak telefonra appok, menj el buliba. ISmerkedj, és találsz magadnak párt.
2014. márc. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak srrácok, az ismeretségi köreidben is.

csak, valamiért nem szimpi s ellököd magadtól. aztán, sajnáltatod magad, hogy nem találsz társat. sajnos, a meleg világ pontosan olyan összetett mint a szivárvány. sokan bújkálnak, alkalmi kalandokat keresnek stb. stb.

Kérdező, gondolj bele, hogy van egy valaki biztos aki társad lenne.

de pl. tőllem mindeki messze lakik, s olyan srácok mint te azt írták "tényleg csak a távolság a gond"

Ha van kedved, szánj meg egy privát üzenettel, hasonló szituációban vagyok.

2014. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy meleg osztály társam és ő mutogatta még nekem a meleg társkereső oldalakat, ahol rengeteg fiúval dumált és rengeteg partnert szedett össze magának, szóval azt tanácsolom te is regisztrálj és nézz szét egy ilyen oldalon :D
2014. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4/5

Nekem senki sincs a közelemben, aki meleg lenne. Néhányszor próbálkoztam itt, de nem vált be. Próbáltunk írni egy pár fiúval, de aztán mind abbahagyta, és messzi is laktak tőlem, sokan meg már azzal kezdték, hogy aktív, vagy passzív vagyok-e...

Rám írhatsz egyébként, majd meglátjuk mennyire vagyunk egy hullámhosszon. :)

2014. márc. 9. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, sajnos tényleg nagyrészt alkalmira keresnek :/ De hátha egyszer összejön :)

24/F

2014. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne búsulj, mint az életbe semmit, a keresést se ad föl. Nem tudhatod... 21F
2014. márc. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!