Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk szeretik a kissé...

A fiúk szeretik a kissé kövérebb lányokat?

Figyelt kérdés
Nem annyira kövérre gondolok.. csak egy pici túlsujjal.. nagyon szeretnék már barátot... de nem hiszem hogy igy összejönne. 60 kiló vagyok. 13/L

2014. márc. 9. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Pár év múlva jobb lenne ezzel próbálkozni. Most még csak többnyire komolytalanokkal fogsz találkozni.

Ne bánd, ha most nincs senkid sem.

2014. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát.. én már nagyon szeretném.. :))
2014. márc. 9. 18:51
 3/8 anonim válasza:
13évesen elhiszem hogy érdekelnek a fiúk,hisz beléptél a kamaszkorba, de tényleg később próbálkozz velük, mert most nagyon-nagyon gyerekesek, és kis bunkók. Ha zavar a súlyod, elég a napi fél óra kocogás, és szép lassan lemegy a túlsúly, és nagyon jól fogod érezni magad a bőrödben.
2014. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát... régen hasizomosztam, napi 100-150-et de mivel 2 hónap után nem láttam semmi változást, abbahagytam.. ://
2014. márc. 9. 18:59
 5/8 anonim válasza:
100%

Ne aggódj a súlyod miatt, még nyúlni fogsz, és az a kis fölösleg le fog menni, de ha gondolod kapcsold be a kedvenc zenéd és táncolj. (hidd el tudom, milyen unalmas lehet körbe-körbe futkározni, és haspréseket csinálni) Egyetértek az előttem szólókkal, tényleg semmi értelme még annak, hogy barátod legyen. Én is ugyanezt éltem át. A lányok többsége (hangsúlyozom, nem mindegyik) korábban ér olyan 2 évvel, mint a fiúk (persze ebből is van kivétel). De tényleg butaság, hogy 13 évesen az általában bunkó fiúkra pazarold az időd. Tudom, hogy most ez a "menő" ebben a korban, de szerintem, ha az összes lányra rákötnénk egy igazságvizsgálót, kiderülne, hogy a háromnegyedük még nem járt senkivel, csak mondja. Ne állj be a sorba, eljön a te időd is, légy türelmes! És tényleg megéri várni, az elsőre mindig emlékzeni fogsz.

Sok sikert!


16/L

2014. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előbb rendes helyesírást akarj és utána barátot.. :D
2014. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 13 évesen volt először barátom. De bár ne lett volna csak szenvedtem utána, hidd el rá ér ez még pár évet ebbe a korban tényleg nagyon éretlenek és gyerekesek még a srácok.

Ne aggódj még biztos fogsz nyúlni. :)

19/L

2014. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) megjegyezném, hogy a helyesírásommal nincs baj.. másképp helyesen írok.. de itt még is minek?! mindegy hagyjuk, és még annyit szeretnék a 3. válaszolóhoz szólni, hogy remélem nem nyúlok többet, mert az osztályban is én vagyok a legmagasabb 163 centi pontosan :)
2014. márc. 9. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!