Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SEGÍT. SÉG! Ti mit tennétek?...

SEGÍT. SÉG! Ti mit tennétek? Hogy tegyem jóvá? Hogy bizonyítsam hogy megváltoztam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon nagyon tetszik és szeretem. Raszta haja van. Régebben rossz társaságba keveredtem na mindegy, annyi a lényeg, hogy mindig beszóltak/tunk/tam neki. Nagyon megbántam már egy éve megvàltoztam, de nem tudom, hogy bizonyítsam neki. Napi szinten látom, átnéz rajtam és tuti hogy fogyatékosnak hisz (sajnos úgy is viselkedtem) és nem tudom hogy rendezzem ezt.
2014. márc. 9. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el, hogy igyatok meg valamit :) szeretnél vele beszélgetni, és szeretnéd megismerni. Szeretnél jobb társaságot, mert az előző nem volt a legjobb,..
2014. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De elég zárkozott és nem tudom. Annyira kilátástalan ez az egész.:( megbántam.
2014. márc. 9. 18:56
 3/5 anonim válasza:
Vissza nyal a fgayi, mostmár tudod, hogy ő mit érzett mikor te beszólogattál neki?
2014. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy bocsánatkérés nem árthat.
2014. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van 2. De nem hallgattna meg es ugysem erdekelne:/
2014. márc. 9. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!