Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, ti mit szolnatok egy...

Fiuk, ti mit szolnatok egy ilyen smshez egy lany baratotoktol?

Figyelt kérdés

A sztori a kovetkezo:

Eleg sok idot toltunk egyutt csak ketten, es kb felvaltva hivjuk el egymast valahova. Nala nagy szo, ha kimozdul, szoval tudom, hogy legalabbis kedvel engem, volt egy-ket bok, egy-ket erintes, nehany megjegyzes, hogy szeretne lenyugozni, de semmi tobb. Az az igazsag, hogy elegge bizonytalan vagyok abban, hogy mutassam ki, ha erzek valamit egy fiu irant.

Most legutobb kozoltem vele, hogy tetszik a park ahova mentunk, mert tele van jokepu pasikkal (tudom, nem kellett volna) erre kicsivel kesobb elkezdett erdeklodni a lakotarsam felol, hogy miket szeret csinalni, mert, hogy neki bejonnek a hasonlo stilusu csajok, es hogy egyutt elmehetnenk koncertre.


Arra gondoltam, hogy, ha tenyleg ir, akkor valami ilyesmit valaszolnek:


Tudom kellett volna valmit szolnom tegnap, de kicsit sokkolva voltam. Ne haragudj, de nem megyunk a koncertre, mert nem akarom, hogy osszegyere a baratnommel. Sok dolgot el tudok viselni, felfogtam, hogy hozzam nem vonzodsz, ez rendben, azert meg szeretnek a baratod lenni, de ne haragudj, arra nem vagyok kepes, hogy abban segitsek, hogy osszegyere a baratnommel. Az tulsagosan fajna. Erezd jol magad a koncerten es majd tali legkozelebb.


Valami ilyesmit irnek. Szerintetek nem gaz? Timit szolnatok ehhez hasonlo helyzetben? Koszonom a valaszokat.


2014. márc. 10. 10:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én arra vagyok kíváncsi, hogy erre mit reagálna a srác :D
2014. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
En is!! Ezert kerdem, hogy ti mit reagalnatok?
2014. márc. 10. 10:25
 3/28 anonim ***** válasza:
nem tudnék mit reagálni erre.
2014. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtened bovebben kerlek?
2014. márc. 10. 10:28
 5/28 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz. Mert ő szerelmet keres. Te nem adod meg, viszont attól megfosztod, hogy a bnőddel erre lehetősége legyen. Sztem rosszul esne ez neki. Miért nem jössz össze vele te?
2014. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

En is szerelmet keresek! De total bizonytalan vagyok abban, hogy mit akar o tolem, ezert nem nagyon merek lepni, mert az osszes csaj akit megnez az utcan total mas tipus mint en.

Sajnalom, ha szivtelennek tunok, de az tenyleg kegyetlen dolog lenne, ha osszejonne a baratnommel. Itt vagyok en is!

Ezert gondoltam, hogy valami hasonlot irnek neki. De otleteket szivesen fogadok.

2014. márc. 10. 10:34
 7/28 A kérdező kommentje:
Lehetseges az, hogy esetleg csak feltekennye akar tenni ezzel? hiszen nem is talalkoztak tavaly november ota
2014. márc. 10. 10:35
 8/28 A kérdező kommentje:

Megfosztom attol, hogy a baratnommel lehetosege legyen? De most komolyan, milyen lenne, ha egy lany aki tetszik neked, arrol erdeklodne, hogy hogy ismerkedhet meg a baratoddal? Szo nelkul bemutatod oket egymesnak es segitesz, hogy osszejojjenek?

Nem hiszem.

2014. márc. 10. 10:37
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel látja hogy nálad régóta nem ér e l többet a barátságnál, ezért próbálkozik inkább más lányoknál. Valahogy hozd a tudtára hogy tetszik neked, mert ti elbeszéltek egymás mellett. Már rég összejöhettetek volna, de mindketten nyuszik vagytok.
2014. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

én elküldenélek a francba


ha akarsz tőle valamit, akkor minek beszélsz neki más jóképű pasikról?


ha nem akarsz semmit, akkor miért baj, hogy összejön a barátnőddel? ha nem vagy boldog, ő se legyen?

2014. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!