Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan irjak 1 lanyra facebookon?

Hogyan irjak 1 lanyra facebookon?

Figyelt kérdés
16/f, van tobb lany akire raszeretnek irni de tenyleg nemtudom mit mondjak nekik az igazsag az hogy tetszenek nekem es szeretnek ugy beszelni veluk hogy ezt erezzek...
2014. márc. 12. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, remélem nem baj, hogy rád írtam. Nagyon szimpatikus vagy, örülnék, ha megismerkedhetnénk.
2014. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia

Van kedved beszélgetni? Mesélj, milyen napod volt? :)

2014. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmmm, ezek valoban segitoek lehetnek, de ezek utan miket kerdezzek mondjak irjak?
2014. márc. 12. 17:51
 4/5 anonim válasza:
Gyakorlatilag bármit kérdezhetsz. Eleinte én is így voltam ezzel, anyukámat kérdeztem mit írjak, de utána belejöttem és már elég jól megy :D
2014. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 liza6789 ***** válasza:
ne rögtön azzal kezd hogy ismerkedni szeretnél mert ha nem tetszel neki elsőnek akkor nem fogod érdekelni. de ha elsőnek csak olyan alap dolgokról beszélgetsz vele akkor 1 idő után megkedvelhet és közeledni fog. de ez sajnos nem mindig igy van :(
2014. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!