Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak, pasik, srácok,...

Fiúk, férfiak, pasik, srácok, legények, csődörök! Mit jelent ez egy pasi szájából?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy odáig jutottam, hogy itt kell segítséget kérnem. Vannak ugyan pasi ismerőseim, de erre ők se tudtak mit mondani.

Szóval van a srác, aki flörtöl velem, elhívott "majnem randira", majdnem meg is csókolt, én adom neki a lapot, hogy nyitott vagyok meg minden, néha én kezdeményezek, nem várom a sültgalambot.

Van azonban egy csaj, aki 2 éve bele van zúgva ebbe a srácba, és folyton nyomul is, pedig a pasi már vagy ezerszer lekoptatta.

Egy közös ismerősünkkel is beszélgettem, és valahogy szóba került, hogy kb. naponta 3x mondogatja a srác, hogy elmentem vele a parkba, tök jó, stb. Csak néha olyan, mintha mégse akarna semmit, nem szól hozzám, nem ír...

Rákérdeztem a közös ismerősnél(neki amúgy jó barátja), hogy most akkor hogy viszonyul hozzám.

Mondta, hogy tutira tetszek neki, mindig arról beszél, hogy mennyire szép vagyok, majdnem meg is csókolt.

Kéddeztem, hogy akkor akarhat valamit? Szerelmes lehet? Vagy mi van..

És erre nondta az ismerős, hogy azt mondta neki a srác, hogy EZ ANNÁL BONYOLULTABB.

Éa itt vagyok leakadva, hogy ez most mi?

Se egy igen, se egy nem....

Ti ha ilyet mondtok/mondanátok mire értenétek?


Köszi mindenkinek!

18/L



2014. márc. 13. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy szeretne veled járni, csak valami akadályozza, amiről nem akar beszélni. Nem hiszem hogy ez a valami a másik csaj lenne.
2014. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen esetben szerintem egy teendő van: terítés. Leülsz elé, kiteríted a lapjaid, és megkéred, hogy ő is tegyen így. A kérdésedre legnagyobb eséllyel ő tudja a választ - bár ez sem 100% -, szóval muszáj lesz őt kérdezned.
2014. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt az allapotot ugy hivjak kvantum fizikaban, hogy szuperpozicio. Ebbol az allapotbol ugy lehet kilepni, hogy megvizsgalod, magyarul rakerdezel, hogy akkor mi is van es akkor kiderul, hogy igen vagy sem.
2014. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akarja elsietni. Fél, nehogy lekoptasd azért,mert nyomul,vagy olyat csináljon,amit te nem akarsz.
2014. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom hasonló korúak vagytok......

A vonzalom meg van ha Rólad beszél a barátjának! Ez jó!!!

1.verzió Van rajtad kivűl még valaki aki hasonló hatással van Rá és nem tudja mit csináljon

2.verzió Csak Te vagy a képben ,de nem tudja hogy mit is csináljon. Ez lehet tapasztalatlanság, valami rejtett hibából eredő gátlásosság, megfelelés kényszer, stb


Teljesen egyetértek azzal, hogy ha tényleg nincs más a pakliban akkor üljetek le egymással szemben egy mind2 megfelelő környezetben , ahol nyugodtan tudtok egymással beszélni. Ha ez sikerülés magától nem beszél vagy bezárkózik akkor nincs könnyű helyzeted, mert ha erőltetted a dolgot akkor lehet,hogy elveszíted!!!

Milyen családból származik? Nem lehet hogy szexuálisan bántalmazták korábban?

2014. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, a srác nem mert megcsókolni. Azért kerül (nem ír rád stb), mert be van rezelve/nem tudja, mi legyen a következő lépés, mert még nem látja, hogy zöld a lámpa nálad/hallgatással akarja felkelteni az érdeklődésedet.


Az "ennél bonyolultabb" megjegyzés azért volt, mert a félelmét/"gyávaságát" palástolja a haverja előtt, akinek azt mégse mondhatja, hogy nem mertem lesmárolni, mert akkor nem lenne menő arc, érted?

2014. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Talán furán hangzik de a legnagyobb igazság a lepontozott utolsónál van.

Nem kell túlbonyolítani. A lényeg tényleg csak annyi, hogy a közeli haverjának nem meri bevallani, hogy nem mert kezdeményezni, és nem cselekedett úgy ahogy szeretett volna (mert mindenki úgy gondolja magáról, hogy milyen gáz).

Tipikus reakció egy átlagos srácnak(és itt most magamból indulok ki), hogy ha valaki tetszik neki, annál nehezebben tudja vele felvenni a kapcsolatot. Mert tele van kérdésekkel. (Vajon bejövök neki, vajon nincsen neki valakije.. stb.) és a sok belső ellenállás visszatartja mindentől.

Erre a legjobb ha kezdeményező módon elhívod valahova, egy újabb közös sétára, vagy valami, beszélgetni, és ha ugyan olyan visszafogott, akkor te mondod, hogy szívesen találkoznál vele többször is. Szóval a srácnak csak egyértelmű, vagyis a teljes mértékben félreérthetetlen jelét kell adni annak, hogy szeretnél járni vele.(mert ilyen után egy visszafogottabb ember tuti olyanon kezd vaciálálni, hogy ezt lehet csak azért mondta, áhh ez nem jelent semmit, mert mi van ha... meg ilyenek, szóval ne tudja sehogy se félreérteni)

2015. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!