Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mesélj a lányról, akiért most...

Mesélj a lányról, akiért most odavagy, milyen ő? : ) Külső-belső.

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
elől hátul bögyös
2014. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yakuza007 válasza:
Ha lenne ilyen akkor mindenképp kb 50-55kg 170cm környékén aranyos kedves baba arccal képzelném el,aki tanult,normális,nem alpári,kedves és vidám természetű,nem kábítózik és nem iszik.Legyen neki fontos az együttlét és a közös programok,utazás,kirándulás,sport stb..
2014. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ő egy különleges kisugátzású nő. Messzeföldön jár. A haja hosszú, melyet a melengető napsugarak átvilágítanak és pajkosan ráomlik babapofijára. Mozdulatai kifinomultak, könnyedek, légiesek. Szemeiben szenvedély tüze lángol, ajkán megértő és kedves szavak ülnek. Mosolya táncra csábít, egyaránt lélekben és testben is.


S most felébredtem. :D

2014. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hosszú loknis fekete hajszín, kreol bőrrel, fekete szempárokkal megáldva, vékony magas karcsú. Belsőleg nagyon közvetlen, érdeklődő, és partner a hülye ötleteimben.

21F

2014. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vörös, babaarcú művészpalánta borotvaéles ésszel és hátborzongatóan csípős humorral. Nem adja könnyen magát, de vagány, és szerintem nagyon megéri udvarolni neki.
2014. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Külsőre kicsit kreolos bőrű, gyönyörű barna szemek, sötétbarna haj, karcsú test,valahol 165 és 170 cm közti magas, harmonikus az egész lénye. Belsőleg nagyon okos, mindenkivel kedves, nincs elszállva magától. Gimiben osztálytársam volt de nem nagyon beszéltünk, most egyetemisták vagyunk, gondoltam megkeresem, már írt de még nem mertem megnézni, ő olyan lány, akihez foghatóval nem találkoztam és nem is fogok.
2014. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszerüen gyönyörü angyali arc,barna szem,szép mosoly..
2014. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!