Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szoktak udvarolni azok...

Hogyan szoktak udvarolni azok a fiúk, akik erősen vallásosak illetve miből lehet észrevenni, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én is vallásos vagyok, mégsem vetem meg a szexet meg hasonló dolgokat. szóval ugyan úgy, mint a többi férfi
2014. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam nem jöhet szóba a házasság előtti szex, mert komolyan veszem a vallásom. Meg nem nyali-faliznánk egymást minden utcasarkon, mert mindennek megvan a helye és ideje. De ettől függetlenül ugyan úgy szerintem, mint ha nem lennék az: közös programok, sok beszélgetés egymással, ilyesmik.


Az, hogy tetszik-e lány... nos nézem ha módomban áll, próbálok szemezni vele... zavarban vagyok a jelenlétében /ha nem ismerjük egymást/, ha meg igen, akkor kicsit felbátorodok.


Ami már sokkal inkább személyes dolog, az az, hogy én nem tudok kezdeményezni ismerkedést emberekkel... jellemhiba, vagy nem tudom, de nem megy. Barátilag sem, nem csak szerelmileg. Ha már ismerjük egymást, az más... akkor bátrabb vagyok.


23/F

2014. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
...na ez engem is érdekelne :-)
2014. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:
Vallásos srácok között is van mindenféle: laza, macsótípus, úriember, félénk, totál kuka, stb. De az közös bennük, hogy van értékrendjük, és ahhoz általában tartják magukat. Szóval hasonló jeleket figyelj, mint bárki másnál, de vedd figyelembe, hogy vélhetően értékek mentén gondolkodik, és nem csak a lyukat látja benned.
2014. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feszületet hord a nadrágjában?
2014. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!