Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Hagyjam? Ha nem...

Mit tegyek? Hagyjam? Ha nem akkor, hogy tegyem jóvá bocsánatkérésen kivűl? Hogy közeledjek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 5évvel idősebb nálam. Szerelmes vagyok belé. Most mindenki osztani fogja h fellángolás stb., de nem! Tényleg szeretem szerelemből! Higyjétek el a14 éveseknek is vannak érzéseik. Ő az első szerelmem. Van egy bátyám aki nagyon nyomorék és mindig oltogatta a hajaP miatt (rasta) és szerintem azt hiszi én is olyan vagyok és ott voltam bátyámékkal és én is röhögtem és nem tudom hogy lépjek ezek utánp oda hozzá. A másik a korkülönbség. Kiröhögne.? Nem tudom mit tegyek kèrem segítsetek!
2014. márc. 13. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Drága pici kislányka, ő 5 évvel idősebb, más generáció. kivétel ha valami visszamaradott retardált.
2014. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 évesen te inkább várjál a fiúkkal. Foglalkozz az iskolával.
2014. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elhiszem neked, hogy szereted, de... Nem egy embertől az ismeretségi körömben hallottam, hogy nem kifizetődő egy ilyen kapcsolat. Általában úgy néz ki, hog a fiú csak addig marad együtt a lánnyal, amíg eléri, hogy lefeküdjenek, utána szakít vele. Sajnálom, de szerintem keress vaakit a saját korosztályodból.
2014. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!