Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha annyira jól nézek ki,...

Ha annyira jól nézek ki, miért nincsen egy barátom sem és miért nem tetszem egy csajnak sem?

Figyelt kérdés
Mostanában többen mondták, hogy jóképű srác vagyok, de ez sztem nem igaz. Nem volt még életemben bnőm, nem tudom mi az a szerelem, nincsenek barátaim, mindenki meg vet. Vannak akik próbálják tettetni, hogy bírnak, de ha mellé akarok ülni, nem örülnek, ha ráírok Facebookon, nem válaszolnak. Társkeresőn is fent vagyok, de meg se néznek, ha írok vkinek, nem válaszolnak. Magányos vagyok. Azt nagyon utálom, ha learanyosoznak, mert az = a rondával. Miért mondják páran, hogy jól nézek ki, ha nem igaz? :(

2014. márc. 14. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Képet küldesz?:D
2014. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Talán egy tahó vagy, nem tudom. :(
2014. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igyekszem figyelmes lenni, sok emberről igyekszem minél több infót gyűjteni, hogy legyen mivel indítanom, de egyszerűen nem kellek senkinek.
2014. márc. 14. 18:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Te én vagyok?
2014. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
What?
2014. márc. 14. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2014. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
19
2014. márc. 14. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:
irj privit, gépnél kisegítelek majd.
2014. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokszor ironikusan értik, hogy jóképű. Nekem is már mondták páran. Főleg csajok gúnyos mosoly közepette. Valószínűleg ronnda vagy mint a halál. Ez van. Én is átéltem, amit Te. És bevallom neked őszintén, azt hittem idővel jobb lessz. De ki kell, hogy ámbrándítsalak. Sose lessz jobb! A rondaság nagy átok. Senki se ismeri be, de mindenki tudja. Egy börtön, aminek nincsenek rácsai. És születésed pillanatától halálodig rab maradsz. Idővel a magány megváltoztat. Senkiben se fogsz tudni bízni és elfelejtesz szeretni. 33 éves vagyok és túl 2 ön..ilkosságon. Még megha..ni sem tudok. A magány és az emberek ignoranciája lassan teljesen felőröl. Remélem hamarosan vége lessz ennek a rémálomnak és egy új, boldogabb életben majd felébredek."Hé, de a szépség nem számít! Csak a belső értékek a fontosak(vese, máj, szív, csontvelő stb.)!"- transzplantációs orvoscsapat.
2014. márc. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hanariko ***** válasza:
A stílus és ez a kisugárzás, hogy "nem kellek senkinek, senki nem szeret, nem vagyok jó" nagyon nagy kihatással van a külsődre, a kisugárzásodra. Nem kizárt, hogy jól nézel ki, de ha ezt árasztod magadból, az riasztó tud lenni. Amúgy az aranyos nem egyenlő a rondával. (Persze nem is ez a legférfiasabb bók, az tény. xD)
2014. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!