Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya testi adottságaim...

Csúnya testi adottságaim miatt úgy érzem nem lehet barátnőm, ezért el futok, ha kicsit is történik valami egy lánnyal, most akkor mi van velem?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha smárolok egy lánnyal nagy ritkán, akkor tökre felpörgök, nagyon jó dolog ez, de aztán hirtelen be is parázok, hogy jaj csak járni ne kelljen vele, mert én ronda vagyok ő szép, mert én nyomi vagyok ő jó csaj, sok fiúnak kell stb. Úgyhogy inkább eltűnök és sosem keresem egyik lányt sem. Pont a napokban írt rám egy ilyen lány, akit már több mint fél éve letojtam a smárolós talink után. Aztán azt veszem észre, hogy mostanság egyre több lány keres, akiket letojtam, volt pedig, akikkel még nem is találkoztam csak bírtak meg helyesnek tartottak valami fura oknál fogva. (Lehet csak a képem volt jó. Mert a való életben nagyon sokan fikáztak már az orrom maitt főleg.)
2014. márc. 14. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
amigy igy viselkedsz egyedül is maradsz. csak rajtad mulik melyiket választod.....
2014. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az életed túl rövid,hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozz. csajozz,kezdj el élni. good luck
2014. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt csak én lány vagyok. Ha valaki úgy közelített hozzám(járni stb.) egyből menekülőre fogtam a dolgot. Aztán megtaláltam életem párját és minden megváltozott.
2014. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha tényleg érdeklődnek utánad lányok, sőt már smároltál is, nem lehetsz olyan nyomi vagy ronda, ezt felejtsd el!! Szerintem feleslegesen mondod ezt magadról, szard le mit mondanak, és próbálj megnyugodni, aztán hajrá!

Bár nem láttalak de azt megmondom hogy egy nyomorékkal egy lány sem csókolózik!

2014. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi van veled. Hogy egy fsz vagy, az van veled. Nem külsőddel van baj, hanem hogy egy bnkó vagy, aki befűzi a lányokat, aztán ott hagyja őket, mert nem bírja a kötöttséget.
2014. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Ha csókolózik veled egy lány, akkor miért gondolod azt, hogy nyominak gondol. Ha így lenne, akkor nem csókolózna veled :)

Egyébként meg nem minden a külső. Lehet, hogy a többi fiú nem érdekelte, mert bunkók voltak, vagy nem volt bennük semmi érdekes.

Vagy pont te tetszettél neki. Nekem is volt olyan barátom, akire egy barátnőm azt mondta, hogy csúnya, én meg tök helyesnek láttam. És nem azért, mert megismertem és megszerettem a "belsőjét" hanem már első látásra nagyon helyesnek láttam.

Férfinak meg a nagyobb orr nem gáz, inkább férfias.

2014. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?:D
2014. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!