Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az jó ötlet, ha azért nem...

Az jó ötlet, ha azért nem próbálkozom egy lánynál, mert szerintem alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem nem működne a kapcsolat, és nem lenne értelme. Attól félek most kevésbé, hogy elküld a fenébe, pedig annak van nagyobb valószínűsége.
2014. márc. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Alkalmatlan vagy te az életre! Rinyás kifogás.
2014. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván. Majd ha feltornáztad az önbizalmad, és nem lesznek ostoba kételyeid, akkor játssz kapcsolatosdit.
2014. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kérdező, én sem próbálkozom. Kaptam már két tucat elutasítást tavaly, elment a kedvem tőle. 1 barátom van, nem járok így sehová, mert egyedül gáz. Ezzel pedig leírom magam. Helyes sem vagyok, így a maradék 50% esélyem is elszáll. A nőket csak kihasználni kell, aki megteheti, tegye, mi sajnos nem fogunk szaporodni, mert a nők igénye az eget verdesi, mindegyiké.
2014. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem működne? Miért lennél alkalmatlan rá?

Egy próbát mindenképp megér, az önbizalmadnak is jót tenne. Ne írd le rögtön a dolgot.

2014. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy alkalmatlannak tartod magad? Egyébként egy konkrét lányról van szó vagy általánosságban beszélünk? Honnan tudod, hogy nem lenne értelme? Lehet, hogy csak azért érzed így, mert még nem volt rendes kapcsolatod...
2014. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!