Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mai világban hogy tud ismerked...

Mai világban hogy tud ismerkedni egy nem bulizós lány?

Figyelt kérdés
Ti hogy jöttetek össze a párotokkal? Hol ismerkedtetek meg? :)
2014. márc. 16. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Akiben ennyi kreativitás nincs az inkább sehol
2014. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Például itt, gyakorin.
2014. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első kommentelő szeretkezne veled.
2014. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ismeretlenek.hu.

100-ból kb 1 lány aki normális.



és a jó öreg gyakori..:D

2014. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mert a bulizós lányokról úgy gondolod h a diszkóban szednek össze normális fárfiakat..ugyan.::D az h jársz bulizni vagy sem nem befolyásol a párkeresésben, tapasztalataim szerint a buliban a pasik csak dugni akarnak :D
2014. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
..előző..vagyok..és azt is elég szánalmasan (egyszer már majdnem ráhánytam olyan rosszul voltam, de még elkezd simogatni..annyi erőm nem volt h elküldjem a francba, csak fogtam magam arrébb toltam, és annyit mondtam h szánalmas alak vagy..:S) ennyit a bulikról. A mosdóig nem kísért volna ki, de megcsinlt volna a diszkó mögött..
2014. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a lényeg, hogy nyitott és érdeklődő legyél az élet minden részén. Ha sok programra/rendezvényre jársz, és nyitott vagy új kapcsolatokra, akkor sok-sok barátokra találhatsz. :D
2014. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!