Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire tartjátok megbízhatón...

Mennyire tartjátok megbízhatónak a love.hu társkeresőt?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban? Érdemes regisztrálni rá, ha komoly kapcsolatot keresek? 20/L

2014. márc. 16. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint nő sajnos én egyikben sem bízom meg. ha túl kedves a srác azért tartom ha furának, ha szexről beszél akkor egyértelmű felejtős..szal a hiba inkább bennem van :)
2014. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég rossz, az ott lévő lányok 90%-a megbízhatatlan, kamus és csak azért van fent, mert unja magát. Nekem VIP-em is van, de rám se néznek, nem írnak vissza. Ennyit a belsőről...
2014. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. 100-ból, ha akad 1-2 elfogadható egyén, a többiről lerí, hogy felejtősek (kép hiánya; gáz, pózolós, előnytelen képek; bemutatkozás hiányos vagy nuku, estébé). Szerintem a randivonallal karöltve az internetes társkeresők legalja, csak röhögni jártam fel az utóbbi időkben, de később már inkább szánalmassá vált a sok kanos, bunkó egyén látványa. Nem véletlen hát, hogy hibernáltattam magam.


Normális, komoly társat találni végül is nem lehetetlen rajta, de kétségkívül nehéz, mondhatni egy egész szeméthalmon át kell vergődnie magát az embernek ahhoz, hogy aranyra leljen.

2014. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
túl sokan vannak ott, túl bonyolult, lassú, idegesítő.
2014. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha átlagos vagy készülj fel napi 5 levélre, ha szép akkor napi 20-ra. Fiúként esély sincs ott a pártalálásra...
2014. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 évig voltam rajta, de pár randin kívül nem jött össze semmi.
2014. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!