Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tehetnék?...

Szerintetek mit tehetnék? Érdemes reménykedni? Vagy hogy hívhatnám fel a figyelmét magamra?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta bejön egy fiú, és egyébként nyáron közel vagyunk egymáshoz, mert ott van a nyaralójuk, ahol a mi házunk, és jól kijövünk egymással, szoktunk beszélgetni, tv-t nézni, stb (mondjuk ha a húga-aki nálam csak 1 évvel fiatalabb-nem lenne nagyon jó barátnőm, szerintem nem is nagyon látnám :( ). Nagyon közel járunk suliba, de max köszönünk egymásnak, semmi több- ahhoz képest, hogy szinte egész nyáron együtt vagyunk. Mondjuk amennyire ismerem, nem csak velem van ez így, ismerem őt annyira, hogy számítottam rá, hogy nem fogunk beszélgetni, meg semmi ilyesmi, mondjuk kínosan is érezném magam :).Facebookon sose beszélünk, de ez mondjuk nem jelent sokat, hisz egyikünk se egy nagy facebookozó. :) Nagyon rosszul is érzem magam emiatt, neki próbálok megfelelni, pl. régen, 8-9-10 évesen elég dundi voltam, azóta is próbálok lefogyni, pedig mindenki szerint már lefogytam. Mégis úgy érzem, hogy ha soványabb lennék, vagy menőbb, vagy nem tudom, bejönnék neki. :( Néha érzem úgy, hogy bejövök neki, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, meg nem is tudom elképzelni.. Azt tudni kell, hogy ő olyan...más :).. szóval nem az a páwa vagy mi, teljesen normális, magának való, okos fiú.. és én is elég zárkózott típus vagyok.Nem tudom, hogy mit tehetnék, de ez megőrjít...sok fiúnak bejövök, az egyikükkel majdnem jártam is, de nem akartam, mert akkor is mindig rá gondoltam, amikor a másik fiú közeledett,Nem tudom őt elfelejteni, bármit teszek, rá gondolok...Érdemes még reménykedni? :( 15/l, 16/f

2014. márc. 17. 18:46
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia:) szerintem remenykedhetsz csak az a lenyeg hogy ne valjatok nagyon jo baratokka mert ugy nem hiszem hogy szoba johetne a jaras:) ha o nem akkor kezdemenyezz te de nem vidd tulzasba:)
2014. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Hát ebből nem sok derül ki róla. Ha pl. elmondanád hogy szokott veled viselkedni amikor együtt vagytok, az segítene. Amúgy így a hasonlóságaitok alapján szerintem van esély:)

l/17

2014. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) hát az teljesen biztos, hogy én nem kezdeményeznék, túl félénk vagyok én ahhoz.. :/ mindig nagyon kedves és figyelmes, általában úgy szoktunk együtt lenni, hogy a nővérem, ő, a húga és én, hogyha olyat játszunk, ahol párosan kell lenni, pl. szókereső, vagy nem tudom, mindig engem választ, meg velem van olyankor a legszívesebben. meg... most nem jutnak nagyon eszembe ipyenek, devan több ehhez hasonló apró dolog... de ezeket én nem merem annak venni, hogy bejöhetek neki...
2014. márc. 17. 19:01
 4/9 xxxHeavyMetalxxx válasza:
Szia :)) Szerintem jobb lenne ha ő kezdeményezne..ha pedig még nem éreztette hogy érdekled akkor nem valószínű..gondolkozz sokat a dolgon..Nekem is egy ilyen dolog miatt romlott el az egyik legjobb barátságom...ha el kezdtek beszélgetni, érdeklődik, találkozni akar egyre többet..akkor még van remény :))
2014. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"hogy hívhatnám fel a figyelmét magamra?" - kérdezd meg tőle, hogy szokta-e olvasni a Gyakori Kérdéseket, mer Te ott tettél fel vele kapcsolatos kérdést...
2014. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a válaszod előtti.

Szerintem van esélyed, ezek alapján biztos. Ha nem is szerelmes beléd, biztos bejössz neki, különben nem kivételezne veled!

Ha már élvezi a társaságodat, ott nem lehet akadály! Tudom, nem mersz kezdeményezni, de akkor vezesd rá jelekkel, hogy meg merje tenni! Olvass utána hogy milyen jeleket küldhetsz neki!:))

Remélem segítettem! 17/l

2014. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2014. márc. 19. 15:38
 8/9 anonim válasza:

Szia ! :)

Jelenleg én is ugyanezzel a problémával küzködöm. De én neked csak azt tudom ajánlani hogy ne szégyellj vele beszélni többet (akár facebook-on akár élőben). Ha találkoztok ne félj tőle megkérdezni hogy van, mizujs vele stb. Nem minden fiú egyforma, van amelyik nem szeret kezdeményezni, van amelyik nyomulós.

De én azt mondom hogyha te mutatsz feléje némi érdkelődést akkor mennie kéne a dolognak. Vagy ha ő ezeket nem veszi észre, akkor nincs értelme sajnos.

Ilyen idősen nekem is volt egy ilyen "szerelmem", mi sosem jöttünk össze, holott izzott köztünk a levegőben valami folyton. De így alakult, én örülök neki pl.


És jegyezz meg valamit : fiúnak megfelelni... hááát... én sosem tenném. Én amondója vagyok hogy megfelelni csak magadnak akarj, a fogyás meg a jól kinézés... ezek csak külsőségek. A későbbiekben a fiúk nem feltétlen csak ezt fogják nézni. DE számít, az tény a külső is...


Sok sikert ! :)

2014. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. ápr. 10. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!