Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A ronda lányok hol ismerkednek?

A ronda lányok hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van olyan oldal, ahol a csúnyább, ducibb lányok ismerkednek?

esetleg ahol olyanokkal beszélgetnek akik nem a külső alapján ítélik meg őket?


2014. márc. 17. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Különböző társkeresők! Nem 1 oldal van pont az ilyen lányok/csajok/nők számára (persze férfiaknak ugyanúgy) kialakítva! :)
2014. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ahol a rondább fiúk.
2014. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

21:47

egyrészt nem ez volt a kérdés, másrészt ki mondta, hogy dagadt vagyok?

bármiféle háttérinformáció birtokában feltételezett tudással ne pofázz kérlek!

2014. márc. 17. 21:48
 4/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! De mi az, hogy ronda? Mindenkinek mást jelent a szépség.
2014. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
De, pofázok.
2014. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a ronda alatt azt értem ,hogy nem a mai 40 kilós hurkapálcika és nem is az agyon sminkelt pofájú ku*vák hanem az a lány aki rondának tartja magát (nem feltétlenül csúnya, csak annak hiszi magát)
2014. márc. 17. 21:51
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérhetnék egy képet rólad? És persze privátban leírom a véleményem,és ha tudok akkor persze segitek ebben,hogy merre és hol is ismerkedj! :)
2014. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Figyi, arra vagyok kíváncsi hogy a ronda ( vagy magukat annak képzelő lányok) és fiúk hol tudnak ismerkedni? Senki nem kap kéPet, senkinek nem írok üzenetet...
2014. márc. 17. 22:03
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát rendben! Akkor tudom neked ajánlani,azt hogy próbálkozz társkeresőkön,chateken,és a való életben is! Tudod van az a mondás : "Ami nem öl meg,az erősít"! Szval ha csalódások érnek,azután még nyugodtan talpraállhatsz és újra próbálkozhatsz eddig,amíg nem sikerül :)
2014. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Azon gondolkoztam, miután átolvastam az összes hozzászólást, hogy miért teszel fel kérdést, ha a beérkező válaszokat ledegradálod?


Ezek után vársz korrekt válaszokat a témában?


Na mindegy, kapsz egy rövid reflexiót: véleményem szerint a szépség szubjektív fogalom, éppen ezért nem lehet a kérdésedre érdemben válaszolni.

2014. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!