Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Két fiú ismerősöm:160cm. A...

Két fiú ismerősöm:160cm. A lányoknál ez totál bukás volt nekik! Az egyik a Dunába ugrott a hídról a másik "szerencsést", a pszichiátrán kezelik! Biztos jól választanak a nők?

Figyelt kérdés
Próbáltak ismerkedni, de mindkettőjük a 20.-ik, 30.-ik kudarc után abbahagyta. Amúgy rendes srácok. A Dunából kihalászták egyikőjüket, azóta nem tudom mi lett vele!

2014. márc. 18. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
jo vicc:D majdnem rohogtem
2014. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SENKIT NEM ÉRDEKEL A MAGASSÁG ÉN 190CM VAGYOK MÉGSEM VOLT SOSEM CSAJOK ÉS NEM IS LESZ ÉN A TISZÁBA UGROK NA CSÁ
2014. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ettől most nem lesz az összes 160 cm magas srácnak csaja
2014. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó hogy cse*szétek meg a masságos problémáitokat már... hány évesek a fiúk?? így elsőre max 15-nek gondolom őket (ezzel nem akartam a 15 éveseket megsérteni)

Meg azért jó lenne tudni, hogy hogyan próbálkoztak, hiszen vannak fiúk és lányok vegyesen akiket élből el lehet utasítani a pofátlan nyomulásuk miatt.

Lehet nem is a magsságukkal van a baj!! Vagy konkrétan a szemükbe mondták a lányok, hogy "ne haragudjatok, de túl alacsonyak vagytok"??

2014. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Aki a 20., vagy 30. kudarc után nem gondolkozik el azon, hogy talán valamit rosszul csinál, az (sűrű elnézést, de) megérdemli, hogy a pszichiátrián kezeljék. Másfelől az öngyilkosság, ahogyan a patológiás személyiség is, hajlam és beállítottság kérdése. És ez a beállítottság magával von egy rakás olyan jellemvonást, verbális, vagy nonverbális megnyilvánulást, ami messziről taszító, vagy lehangoló lehet. Akkor is, ha valaki 160 centi, és akkor is, ha valaki 190 centi.
2014. márc. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát elnézést, de aki egy ilyenért a Dunába ugrik, meg a pszichiátrián kezelteti magát, azokkal más gondok vannak... Igen, számít a magasság. De körülnézhetnének, mennyi alacsony lány van... Csak a baráti körömben van kapásból 3 150 cm körüli. (És nem, nem 13 éves vagyok :D) Nézzenek már körül a világban, mennyi rossz sors van... Az ő 160 centijük miatt aztán nem fogom telesírni a párnámat, az biztos. És itt tuti, hogy nem a magasságuk lehet a gond, hanem az, ahogy hozzáállnak..
2014. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!