Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Én járok egy szakkörre, a neve E-sajtó. Van egy fiú aki filmszakkörre jár és nagyon tetszik. Minden évben 1-2szer szokott lenni olyan, hogy a szakkörök (film+e-sajtó) össze van vonva, és én ott ismerkedtem meg vele. Azóta nem beszéltem vele, viszont a szakkörön sokat összakadt a tekintetünk, együtt nevettünk meg minden. A szakkör megint össze lesz vonva 29.-én. Nem tudom, hogy tetszem e neki, de attól félek kiröhögne ha elmondanám neki, mivel 1-2 évvel asszem idősebb is nálam. Fogalmam sincs mit tegyek. Ez lenne az utolsó esély, hogy megbeszéljek vele bármit is. Szerintetek mit tegyek? Kb.olyan a helyzetem, mint Reninek (aki olvasta a Szent Johanna Gimit az tudja).

#szerelem #tehetetlenség #SzJG #utolsó esély egy fiúnál
2014. márc. 19. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mindenesetre ne te kezdj lány létedre udvarolni egy fiúnak. Küldözgesd felé a jeleket, szemezz vele, beszélgess vele minél többet. Ha akar tőled valamit akkor gondolom nem nyuszi a srác, el tud hívni randizni vagy valami.
2014. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda és dumálj vele... Nem kell rögtön a képébe vágni, hogy bejössz nekem. Minden lehetőséget ragadj meg és legyél a közelébe!

Amúgy hány éves vagy?:)

2014. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szólj neki, veszteni valód nincs. hívd meg egy colára, nincs abban semmi 21-dik századot írunk. ha van valakije, vagy nem akar tőled semmit megmondja, aztán kész. Az mondjuk szar ügy de túléled, de legalább tudod, hogy megpróbáltad, nem lesz lelkiismeret furadalásod hogy mi lett volna ha... így meg úgy
2014. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm! Am 2.válaszoló : 14 éves vagyok.:) Tudom fiatal kis selejt, de jólvan.xd
2014. márc. 19. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

29.-én Leander koncert Debrecenben!*______________* <- bocsi...muszáj volt xd menj oda beszélgess vele ha rád nézz mosolyogj,adj jeleket!


14/l :3

2014. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!