Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan mérnökhallgató...

Van itt olyan mérnökhallgató vagy reál érdeklődésű hölgy, aki ismerkedne így nyár előtt, tavasszal?

Figyelt kérdés

Én gépészmérnöknek tanulok és nagyon szeretnék megismerni végre egy szintén mérnöki (legalábbis reál) érdeklődésű hölgyet. Sajnos a bulikban, illetve különféle szórakoztatóipari egységektől az ilyen jófej lányok elbújnak, nem lehet rájuk találni, vagy foglaltak, tehát gondoltam teszek itt egy próbát, hátha :)


24/F



2014. márc. 21. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
elektronikai technikus megfelel? :D 20/L
2014. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem írhatsz.

22l

2014. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de érdekel az akvarisztika és a Star Trek (főleg a TNG a kedvencem), matchboxokat és munkagép-modelleket gyűjtök.

170 centi vagyok, 54 kiló (szégyellem, hogy ilyen nehéz vagyok, de nem vagyok kövér, csak a melleim elég nagyok), derékig érő szőke hajam van, csak sajnos kórosan önbizalomhiányos vagyok... :(

Ez így jó?

2014. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!