Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vazolom lent a szitut úgyhogy...

Vazolom lent a szitut úgyhogy erről mit gondoltok? Mit csinálnatok?

Figyelt kérdés
Na két éve nyáron edzésen találkoztam egy nálam mint kiderult két évvel idősebb csajjal akibe azóta őrülten szerelmes vagyok és minden nap eszembe jut a csaj és nem volt egy barátnőm se eddig mert arra várok hátha újra odajon edzeni mert akkor két hét után kB elment és egy barom vok h nem hívtam el bár egy 15 éves 13 évest biztos kirohogott volna. De most így 15 évesen azt gondolom nagyobb a sanszom egy 17 évesre.csak nem tom hogy írjak rá fbookon mert ő már biztos nem emlékszik rám és nem tudom mit kéne mondanom.mert sztem biztos visszautasitana azt hogy eljojjon velem.van néhány dolog a tarsolyomban amivel be tudok nála vagodni de fingom nincs hogy hogyan kozelitsek.
2014. márc. 21. 23:50
 1/1 anonim válasza:
Semmit
2014. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!