Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg Srácok! Mit szólnátok...

Meleg Srácok! Mit szólnátok egy Facebook csoporthoz? Megkönnyítheti az ismerkedést. ;-)

Figyelt kérdés
Csakmert láttam többen ott próbálnak pasit találni.

2014. márc. 22. 07:26
 1/6 anonim válasza:
100%

Hát van egy rakat ilyen fb-s csoport,de egytől egyig tele ostoba buta parasztokkal... Sajnos.

17/F

2014. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ott csak olyan emberekkel tudsz ismerkedni aki felvállalja.

Szerintem ink. társkereső (ez se a legjobb)

Melegeknek ismerkedni nehéz, főleg ha nem a nagyobb városokban laksz.

2014. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod, őszinte leszek. Nagyon sok ilyen facebook csoport van, és nyugodtan alapíts egyet, de egy idő után ott is rengeteg suttyó ember lesz, akik fűre-fára nyomulnak, telespammelik az egészet, undorító dolgokat írkálnak/töltenek fel, és az egész élvezhetetlenné válik. (Legalábbis, sok csoporttal ez történik, aztán ki tudja, lehet, most majd más lesz. Mindenesetre, dobj azért egy linket, ha elkészítenéd!)
2014. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Valóban sok meleg csoport van Face, de azért van egy-kettő, ami normális és erősen moderált csoport. Ezek a csoportok titkosak és csak ismerős által lehet bekerülni. Ezekben a csoportokban rendszeresen vannak csoporttalik és sok barátság vagy akár kapcsolat is alakul. Amúgy ezekben a csoportokban több olyan is van, aki amúgy nem vállalja fel a melegségét csak a csoportban.
2014. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tudok ilyet. Aki kíváncsi írjon priv.
2014. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze gondoltam hogy vannak ilyenek :)) sok haverom van de egyikről sem tudom hogy meleg lenne így nem is jutok be privát csoportba...a nyilvános meg elég szélsőséges(én pl.nem vállalom)...


köszi a válaszokat egyébként :D

2014. márc. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!