Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A hímneműeknek könnyebb az...

A hímneműeknek könnyebb az élet, miért?

Figyelt kérdés

Azért irtam himnemüt, mert a nők hajlamosak férfinak csak azokat tekinteni, akik a felső 30%-ba tartoznak. De szólok, hogy a többi pasi is létezik, csak épp nem úgy kéne rájuk gondolni, mint kis dolgozó hangyákra.


Értelemszerűen csak nők válaszát várom.


2014. márc. 23. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:

"Egy egy nő lehet akármilyen pofátlan, erőszakos suttyó akkor se szabad rá egy rossz szót se szólni" Miért, ha megmondod neki a róla alkotott véleményed gyorsan felveszi és feljelent? Szólás szabadság van, és mindegy, ki-milyen nemű, ha ostoba, megérdemli a ledorombolást. Bármit megtehetsz. Semmit sem Kell visszafojtanod.

"...sőt ha egy őrült némber rád támad és te védekezésből megütöd, még téged zárnak be miatta." Nem. Önvédelem. Kiskapu.

"Ha válás van, na vajon ki húzza mindig a rövidebbet? Csak nem a férfi?" Kivéve, ha az édesanyuka egy alkoholista vadállat, aki veri a gyerekeket. Az ilyen kérdéseket mindig alaposan körbejárják, mert Nem Minidig az apuci a mumus.

"Bármilyen konfliktusról van szó férfi és nő között, mindig a nő az okos, a szép, neki kell hogy igaza legyen, a srác meg örüljön hogy él." Ez meg milyen szedett-vedett zárómondat? Szerintem teljes mértékben tudatában van, hogy ez egyáltalán nincs így.

2014. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 LeftBehind ***** válasza:
40. Az sose volt cél, hogy jól is érezd magad benne. Az viszont tény hogy a lányok sokkal jobb átlaggal teljesítenek az iskolában.
2014. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
Javítanék: *tudatában VAGY.
2014. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 LeftBehind ***** válasza:

41. Ez ugyanígy van veletek is. Ivás, szex meg amit akarsz, semmit nem kell elfojtani.

Az utolsó mondatról meg annyit, hogy én lennék a legboldogabb ember ha tévednék. Sajnos az eddigi életem nem ezt mutatja.

2014. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
Az lehet, de mire megy vele, ha ő úgyis "csak egy nő"?
2014. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
#41 De ki mondta, hogy én a szubjektív véleményedre vagyok kíváncsi?
2014. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 A kérdező kommentje:

figyeljetek, elmondom mi baxxa a csöröm:


1, miért nincs olyan könnyen nekem is szex, mint a nőknek

2, miért nem kapok én is több száz dollárt azért, hogy megmutatom az intim részeimet webkamerában, miért kell nekem dolgozni járni ugyanazért a pénzért, és miért kell félretennem, ha gyüjtök valamire, ahelyett, hogy egy hét alatt megkeresném az árát, mondjuk egy iphone-nak.

2014. márc. 23. 19:35
 48/84 anonim ***** válasza:

1. Mert mi vagyunk a szebbik nem, mi születtünk lyukkal és mert így állt be a társadalom. Kész, ezen kár vitatkozni. Szar. Nekünk is. Mert ugyan könnyebben kapunk szexet, de akkor mik vagyunk? Hát mocskos k.r.ák! A nő lét legaljai!

2. Én sem kapok annyit csak mert mutogatom magam. Ez NEM nemfüggő. Ti miért kaptok orvosként, jogászként, mérnökkén, politikusként, anyja kínjaként több pénzt?

És megsúgom, a másik kínod-ajod megint csak munkafüggő. Nekem is félre kell tennem, ha akarok valamit, képzeld el. Húha, mi?

2014. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:
ja, meg csajként masztizhatsz egész nap, de pasiként, ha sokat vered, akkor fájni fog a heréd meg a prosztatád jaj
2014. márc. 23. 19:40
 50/84 anonim ***** válasza:

Kééérdezőőő...


": a nők könnyen nagyon sok pénzt kereshetnek. Hát egy férfi hogy tudna otthonról úgy több száz dollárt keresni, hogy csak ül egy webkamera előtt meztelenül és cigizget? Mert igen gyakori eset, hogy a webkamerás csajoknak igy dobálják oda a nagy pénzeket, amiért más a gyárba robotol 3 müszakban."

Ahha, persze. Minden álmom, hogy webkamerás meztelenkedő csitri legyen a munkám. Most írod, hogy mennyire pénzhozó dolog ez, de fogadjunk, hogyha megismernél egy nőt, és megtudnád róla, hogy ezt csinálja, csípőből k#rváznád...


"Majd mondjuk ha lemegy 2-3 generáció, ahol a nők nem fognak arról álmodni rendszeresen, hogy megeröszakolják öket (lájtosan), akkor azt mondom sinen van a dolog. "

Gondolkozz már ember!! Persze, hogy izgató, na de nem mindegy, hogy kivel!!! Ezen van a hangsúly... Te sem feküdnél le olyannal, akihez nem vonzódsz!!! Istenem...


"Sajnos a férfi lett vezetésre teremtve ezt fogadjátok el :D"

Én elfogadtam, nincs is ezzel gondom, és amúgy sem vagyok vezető típus, így köszönöm nem vágyom ilyesmire. :D

2014. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!