Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy alig...

Miért van az, hogy alig találni értelmes, jellemre értékes lányt, ellenben ilyen buta, magamutogató, agyatlan tini lányok meg mintha sorozatgyártásban készülnének?

Figyelt kérdés
De tényleg mivel meguntam, hogy az utcán leszólítgatás nem jött be, na mondom én is neten ismerkedem, társkeresők semmti sem érnek, szinte fel sem járnak a lányok, így kénytelen voltam facebookon nyomulni meg ez az ask.fm, ahol sok aktív lány van még... De amilyen csalódás, hogy milyenek a lányok. Ha tetszik egy lány, szinte mind ugyanolyan buta és felszínes, ráadásul ugyanazok a szenny témák érdeklik őket, mint a való világ, ezek az idegesítő nigga meg dupstepp és társai zenék, a divat, a külsőségek stb. Aztán csodálkoznak, hogy mindenki csak dugni akarja őket. Most őszintén mi másra lennének jók ezek a lányok? Á, nekem már semmi kedvem ismerkedni, ha ilyen a felhozatal. Pár éve még voltak kedves, cuki, természetes szép lányok, ma meg ha mész is azt látod h pötyögnek az okostelefonba egész nap a lányok. Régen még mosolyogtak is rám szép, természetse, okos lányok. Most meg ááá, katasztrófa.
2014. márc. 23. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert erre van igény...
2014. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet találni, csak foglaltak. Inkább ez a hihetetlen.
2014. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert sorozatgyártásban készülnek.
2014. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nehéz megtalálni őket ;)
2014. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűség híve vagyok :D

És nem magamutogató ruhába járok! 14/l

2014. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen az általánosítást. :)18/L
2014. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos igazad van kedves kérdező.


Mondjuk én annyiban kiegészíteném, hogy városon vagy sűrűbben lakott településeken talán elvétve még lehet találni 1-1 normális lányt, de általában foglaltak. Mivel én egy elég ritkán lakott helyen vagyok, így az esélyeim egész jól lecsökkentek :D


Amúgy lányok, ne vegyétek magatokra. Általában pont az nem olvassa akire vonatkozik. Ha igen, az meg gondolkodjon el..


24/F

2014. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért de ha természetes az ember akkor is csak álldogálltok. Stóval szerintem tök mindegy. Én is visszasírom azt amikor még nem volt folyékony a trágár nyelvhasználat és alap volt az etikett betartása de nincsenek csodák. Ezek csak ábrándozások.
2014. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

*szóval

Az agyról annyit hogy ha növesztene a nagytöbbség akkor nehezebb lenne a dolgotok. Ez így lett kitalálva.

2014. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem tartom magam ilyennek, a barátaim sem ilyenek. Rossz helyen keresgélsz, lehet. Mondjuk én is kérdezhetném ezt a fiúkról, mert ők sem jobbak. Aki igen, az meg már foglalt.
2014. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!