Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jártál már úgy itt, hogy...

Jártál már úgy itt, hogy igazából rühelltél eleinte valakit, majd pedig teljesen megváltoztak az érzéseid iránta? Ambivalens lett vele kapcsolatosan minden gondolatod?

Figyelt kérdés
Itt megismert emberek...
2014. márc. 23. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2014. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hajaj, több is volt.

Laposan indult, felpörgött aztán elmúlt.

Ez mindegyikre igaz. Mindig én vittel a beszélgetés fonalát.

Nem képes itt senki sem egy beszélgetést folytatni, úgy vettem észre.

2014. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Így még nem, de enyhébb változatát már átéltem.

A lányka nem volt igazán szimpatikus még két éve, de mostmár egész jó barátom lett és néha úgy érzem több is lehetne belőle.

16F

2014. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Volt egy gyk-s akivel flameltünk már az elejétől fogva. És az volt a furcsa, hogy kiderült, hogy hol tök ellentétes nézeteket vallottunk, hol teljes volt közöttünk az egyetértés Eleinte utáltam, de később nagyon megszerettem. Élvezet volt vele minden harc mit átéltem.


Ezért szeretem ezt az oldalt. Megmutatta, hogy nem csak fekete és fehér egy ember. Hogy sokkal komplexebbek az emberek. Valaki nem csak teljesen ellenfél vagy barát.

És olykor az ellenségek egymást pontozzák fel, máskor meg le. :)

2014. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!