Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van így esélyem...

Szerintetek van így esélyem arra hogy megtalálom az igazit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami helyes srác. Rengeteg el utasítást kapok, bár sok mások által és általam is szépnek tartott csaj mondta hogy a belsőm tökéletes de a külsőm miatt nem vonzódnak hozzám és ezért nem lehet köztünk semmi. A sok felszínes "pláza cica" és a sok bunkó ember miatt az önbizalmam meg gyengült és már kezdem azt hinni hogy nekem jobb is ha nincs csajom. De nagyon agy szükségem lenne egy olyan lányra aki őszintén szeret és kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. A probléma az hogy a viszonylag vékony formás idomokkal rendelkező szép arcú lányok jönnek be. Remélem értitek hogy értem. Persze vannak olyan duci lányok akik be jönnek de nekik már mind van valakijük vagy éppen nem tetszik nekik az arcom (legalább is ezt mondták hogy nem tetszik nekik). Tehát mindezeket összegezve,szerintetek sincs esély arra hogy valaha meg találom az igazit?

2014. márc. 24. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
küldesz egy képet? :) megmondom esetleg miben tudnál változtatni vagy valami
2014. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Az igényeid alapján nincs sok esély, ha meg nem tudsz megalkudni akkor még annyi se.
2014. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerinted van esélyed? :)
2014. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, csak kevesebb ha nem vagy helyes. Hány éves vagy? Nem tetszettél még senkinek?
2014. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Negyedik válaszolónak:


Tetszettem már sok lánynak de nem voltak az eseteim.

2014. márc. 24. 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:
De most komolyan... Még a nem helyes fiúk is szép, vékony lányokkal akarak kezdeni.. Kisfiam, kezdj a saját szinteden. Olyanokkal mint amilyen te vagy, akkor lesz esélyed.
2014. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hetediknek:


Nem akarom el mondani hogy hány éves vagyok.

2014. márc. 24. 16:29
 9/13 anonim ***** válasza:
SOK lánynak tetszettél már de neked egyik sem tetszett? Akkor lehet tényleg lejjebb kéne adni az igényekből. Hogy a sok között egy átlagosan szép sem volt azt nehéz elhinni.
2014. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#6 ez azért oda-vissza igaz, szóval a kevésbé szép lányok is helyes pasit akarnak.
2014. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!