Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Titeket ismerkedésnél...

Lányok! Titeket ismerkedésnél zavarna, hogy ha az adott fiúnak az arcán látszanak a pattanások nyomai ( kis lila, piros foltok )? Ettől még lehetne közöttetek komoly kapcsolat, összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
Főleg a 15-18 éves korosztály válasza érdekelne, de persze írhat idősebb lány is.
2014. márc. 25. 16:46
 1/6 T's lover válasza:
Kérlek. Fiatalabb vagyok de ugye nem gondolod komolyan?! H ez felmerült egyáltalán h pattanásnyomok miatt nem... Szá-na-lom
2014. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves vagyok, 17 voltam, mikor a velem egykorú barátommal összejöttünk. Neki elég pattanásos arca volt (most már nagyjából "kinőtte"), nekem viszont nagyon "szép" a bőröm ebből a szempontból. Soha egy pillanatig sem gátolt semmiben az, hogy pattanásos az arca, ettől függetlenül ugyanúgy szerettem, mintha nem lett volna az. Sőt, sokszor segítettem neki bekenni krémmel, ami javított rajta. Nyilván egy értelmes, normális értékrendű lány nem a pattanás nélküli, hibátlan arcba szeret bele. Emiatt ne érezd magad kevesebbnek, ha valaki ezért utasít el, akkor az a saját szegénységi bizonyítványa... :)
2014. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi gyors válaszokat, de jöhetnek még! :)
2014. márc. 25. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
az én barátomnak is vannak pattanásai, egyáltalán nem zavar, pedig már 21 éves. szeretem így nem is tűnik fel. 22/l
2014. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Elhiheted, hogy senkit sem fognak érdekelni a pattanásnyomok, ha tényleg szeret. Ha valaki komoly kapcsolatot szeretne, meg sem fog fordulni a fejében, hogy emiatt ne jöjjön veled össze. :D
2014. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
jó ezeket olvasni, mert én is a Kérdező helyzetében vagyok.én tapasztalatból mondhatom, hogy nem vesz le a külső értékedből. megismernek, pár szó, és egyből nem is veszik észre. emiatt hálás is vagyok a lányoknak:)
2014. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!