Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem írt nekem napokig, de...

Nem írt nekem napokig, de elvileg találkozunk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel a neten ismerkedem, már megbeszéltünk egy találkozót, viszont kb 5 napig nem válaszolt nekem. Azt mondta azért, mert sok volt a dolga. Szerintem ez így nem járja, nekem is sok a dolgom, egy levél mégis belefér, ez nem lehet kifogás. Ismerkedtem már neten korábban is, eddig mindenki rendszeresen írt nekem, akkor is, ha elfoglalt volt. Nem tudom, most mit csináljak, szerintetek azért csinálta ezt, mert nem is érdeklem igazán? Ti a helyemben találkoznátok vele ettől függetlenül is, vagy nem, mert ha már most sem ír nekem, akkor később sem lesz jobb? Egyébként a "szünet" előtt jól elbeszélgettünk. Köszi a válaszokat. 19/L

2014. márc. 25. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem válaszolt? Hát az elég durva. Ne számíts sok jóra
2014. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű nem akar tőled semmit a srác... Én ha akarok valamit, akkor tuti teszek érte!
2014. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se akar semmit. Ennyire jó voltál neki de lehet még a találkozóra se menne el.
2014. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem is értem, mert tényleg tök normálisnak tűnt :/
2014. márc. 25. 17:50
 5/8 Didiiayer ***** válasza:
Lehet, hogy normálisnak tűnt és az is volt, viszont azóta ez változhatott és nem akar tőled semmit.
2014. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nem akar semmit, akkor miért akarna elhívni? A találkozó a jövőhéten lenne.
2014. márc. 25. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, csak lánnyal, totál veszett ügy volt...
2014. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Több szálon futnak nála az események, és most inkább egy másik mellékszálra koncentrált. Már mindenhol van internet elérhetőség, csak akarni kell. Kíváncsiságból találkoznék vele, de csak azért, hogy elmondjam neki a véleményem a szemébe, és hogy ne maradjon bennem, a 'mi lett volna, ha' érzés. Az is lehet, hogy élőben nem jön be neked, és nem fogod sajnálni.
2014. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!