Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van itt olyan sok fiú,...

Miért van itt olyan sok fiú, aki azt vallja, hogy a lányoknak csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Szerintem egy normális lánynak egy átlagos kinézetű fiú tökéletes párja lehet, ha a belső személyiség és értékrend hasonló. Lehet valaki nagyon helyes, mit sem számít, ha belül üres. Még az is vonzóvá válhat, aki elsőre "furcsa" volt, ha jobban megismeri az ember.

Én még nem keresem a párom, mert 15 évesen korainak tartom, de tudom, hogy később is így fogok gondolkodni.


2014. márc. 25. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tartsd meg jó szokásod
2014. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert első körben mindenkinek az számít.
2014. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Az átlagéletkora ennek a kategóriának valahol 15-17 között lehet.

Itt sokaknak csak .jpg-s barátnőjük volt csak.

2014. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem így lenne, nem vallaná senki.
2014. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Velem például megtörtént,hogy 'ez meg hogy néz ki'? Meg h 'max.a feneke elmegy'....most pedig beleszerettem az illetőbe:DDDD 17/L
2014. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ismeretségi körömben jó pár példát látok arra, hogy a személyiség varázsa győzött a kinézet felett. És ez jó. Szerintem.
2014. márc. 25. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd ha 25 évesen is ezt gondolod, akkor örülni fogok, de még nagyon sokat fog változni az értékrended. Csak rajtad múlik, hogy jó vagy rossz irányba. 24/F
2014. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső, hanem a pénz számít nekik elsősorban...
2014. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szeritema kérdező nagyon kicsi még ehhez...
2014. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj,hogyha a külsőd nem tetszik neki,akkor megismerni sem enged,hanem elküld egyből...Na most ha egy srác átlagos,az még az átlag alatti lányoknak sem kell...Ez a mai világ....Szánalmas.
2014. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!