Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, ti cikinek/gáznak...

Srácok, ti cikinek/gáznak tartjátok, ha egy 20as évei elején járó lány még szűz és sosem csókolózott még? Kezdenétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Sosem volt pasim, persze néhány próbálkozás volt már, de sosem jött össze. Már nagyon cikinek érzem ezt, nem tudom, hogy a pasik hogy gondolkoznak az ilyesmiről. Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

2014. márc. 27. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom cikinek. Ha csak ennyi az oka akkor nem lenne akadály, de ha házasságig nem lenne szex vagy ilyesmi akkor felejtős.
2014. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még. :(


Szerintem nem lesz senki sem jobb vagy rosszabb ember tőle, nagyon sok egyéb tényező is belejátszhat a dologba (nálam a műszaki sulik alacsony lányszáma és a rettentő csúnya szemüvegem 17 éves koromig).


23/F

2014. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Én igen,mert én is ebben a helyzetben vagyok meg kell hagyni.Nekem sem jött össze még komolyabban semmi,egy csók sem sajnos. :/ Én szívesen összejönnék egy ilyen lánnyal. :)

22/F

2014. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
nem ciki, mert magánügy... de elég furcsa
2014. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ez alapján döntenék.

Ha találnék benned vmi, akkor nem számít se mell méret, se kor, se alak, se súly. Csak Te!

És a szüzesség sem lenne se hátrány, se előny

2014. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz. Sőt, szerintem inkább becsülendő. Simán összejönnék egy ilyen lánnyal de nem azért mert szűz. Ennek semmi köze hozzá. Nálam ennek az lenne a folyamata kb. hogy először beszélgetünk meg barátkozunk :D


Egyébként én úgy vagyok ezzel, hogy már szinte mindenben volt részem de konkrétan az aktusig nem jutottam. Amit egyébként nem is bánok mert olyan lánnyal lenne jó akivel tényleg megvan a harmónia. Szóval én úgy látom ezt, hogy abszolút semmi jelentősége nincs.


Na jó annyi van, hogy elsőre és első pár alkalommal talán sokkal óvatosabban kell bánni egy szűz lánnyal (van egy ilyen mondás is). De ez már szexuális jellegű. Párkapcsolati téren semmi jelentősége nincs nálam.

24/F

2014. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
a szex egyátalán nem, én is 20 évesen vesztettem el, a csók, hát nem ciki, de illendő lenne már. :) nekem az 16 évesen volt először :)
2014. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Simán összejönnék egy ilyen lánnyal.:) Nem ez határozza meg a kapcsolatot.
2014. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
100%

Homlokodra van írva?

Mindenki máskor jut el az életében arra a pontra,amikor párt talál.Van aki 16 évesen,van aki pedig 26,vagy 36 évesen.Aki emiatt gáznak tart,az fogyatékos.Ez olyan,mintha valakit gáznak tartanál,mert nem 6 évesen tanult meg biciklizni,vagy úszni,hanem 16 évesen.

Én összejönnék.

2014. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. márc. 27. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!