Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan budapesti lány, aki...

Van olyan budapesti lány, aki szeretne olyan kapcsolatban élni, ahol a pasija a szolgája, erényövben tartja, és bármikor megcsalhatja?

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Őő... normális vagy?
2014. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem tartom magam prud es maradi embernek, de ilyenkor elgondolkodom, hogy vajon mi kovetkezhet meg ezutan..?

ez mar olyan perverzio szamomra, amit nem ertek es nem is biztos, hogy el tudom fogadni. ez mar kicsit beteg szamomra is :)

sok szerencset kerdezo, remelem, talalsz valakit, aki megadja neked azt, amire szukseged van.

2014. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Vannak ilyen nők, de nagyon ritkák és inkább idősek és kövérek(a fiatal és vékony nagyon ritka), az smpixie.com on keresgélj ne itt... (magyar is az oldal)
2014. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az nem gond ha nem vékony, de idős ne legyen.
2014. márc. 28. 17:39
 5/10 anonim válasza:
92%

Nekem sok ilyen kapcsolatom volt...

Ennek lelki oka van. Valamiért szeretjük a szenvedést, azt ha a nő kihasznál minket, de ugyan akkor ugyan úgy vágyunk a szeretetre mint bárki más. Nagyon nehéz ezt megvalósítani. Ha megkapjuk azért (mert jó sok szenvedéssel jár) ha meg nem kapjuk meg akkor azért. Érdemes megkeresni ennek az okát. Ez elindíthat egy felfedező úton amellyel jobban megismered saját magad és hogy mi miért alakult ez így ki. nem beteges ez egyáltalán. Mert ez egy emberi dolog, sőt.. Ilyen vágyai általában az átlagnál jóval intelligensebb és érzékenyebb embereknek szokott lenni.

2014. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg neked, utolsó. Gondolom kapcsolatban élsz, vagy ha nem, akkor fiú vagy. :)
2014. ápr. 1. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha bármikor megcsalhatja és ez megbeszélt dolog, akkor ez nem is megcsalás.


Én erényövben tartom a párom, de nem megcsalás miatt.

Én sem akarom megcsalni.

2014. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kössünk belém :D Akkor mi ez ha nem megcsalás? Minek neveznéd? A lényeg hogy szívesen lennék megalázva / erényövben.
2014. jún. 10. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:

megcsalás mikor nem tudsz róla :)

de ha ezt szeretnéd semmi gond.

Van ilyen.

2014. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval nincs? Engem egyébként nem igazán zavar a külső. Inkább a kisugárzás / jellem izgat fel. :) Imponáló ha valaki domináns.
2014. jún. 25. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!