Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan szoktatok közeledni...

Ti hogyan szoktatok közeledni ahoz, aki tetszik nektek? Ciki, ha egy lány szólítja le a fiút?

Figyelt kérdés

Lakik kettővel alattunk egy nagyon helyes srác.

Néha egy busszal megyünk reggel suliba, de még sose beszéltünk.

Ma délután az erkélyen álltam, Ő pedig a haverjával cigizett kint.Hapciztam egyett erre felnézett, és olyan édesen mosolygot *-*

Mondott valamit a haverjának, amire Ő is felnézett és nevettek.

Nem tudom mit mondhatott, mert a kocsiktől semmit se lehetett érteni.

Nem épp olyan srác, akinél lenni egy apró esélyem is, de annyira szeretnék vele legalább beszélgetni.

Leszólítani sose lesz bátorságom.:/

17/L


2014. márc. 28. 15:35
 1/10 J0keer ***** válasza:
Nem ciki
2014. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor várd a csodát! :)
2014. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem ciki, sőt.

De ha leszólítani sose lesz bátorságod, akkor minek teszed fel itt ezt a kérdést? Voodoo ráolvasással próbáljunk segíteni?

2014. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért írtam így ki, mert kicsit attól félek, hogy ciki lenne.Arra voltam/vagyok kiváncsi, hogy Ti ezt hogyan gondoljátok?

2014. márc. 28. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg ha van a közeletekben valami olyan hely ahová mind ketten elmentek. Gondolok itt: buli, vagy sportpálya, ahol focizik, és van kosárlabda pálya is, vagy pingpong vagy bármi. Ahová esetleg ő is eljár meg te is, még akár üzletben is, ha néha látod.

Üzletben pl: véletlen neki mész a kosaraddal, és már adódik egy beszédhelyzet.

Sport pályán: focizik, te kosarazol véletlen oda gurul a labda.

Mivel említetted, hogy cigizik, nem mondom hogy szokj rá a cigire, én sem dohányzom. De esetleg jó ürügy lehet, oda menni tüzet kérni, emrt nálad pont nincs, az is egy beszéd téma. De inkább az előző kettőt javaslom.

Ilyen apró véletlenekkel talán eltudtok beszélgetni.

Én igy próbálkoznék :)

Mondjuk a barátommal úgy jöttünk össze esküvőn, hogy én kértem őt fel táncolni :P, érdekes szituáció volt, tehát a lány is kezdeményezhet :) Azóta már 3 éve együtt vagyunk :)

L/19

2014. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Esetleg ha van a közeletekben valami olyan hely ahová mind ketten elmentek. Gondolok itt: buli, vagy sportpálya, ahol focizik, és van kosárlabda pálya is, vagy pingpong vagy bármi. Ahová esetleg ő is eljár meg te is, még akár üzletben is, ha néha látod.

Üzletben pl: véletlen neki mész a kosaraddal, és már adódik egy beszédhelyzet.

Sport pályán: focizik, te kosarazol véletlen oda gurul a labda.

Mivel említetted, hogy cigizik, nem mondom hogy szokj rá a cigire, én sem dohányzom. De esetleg jó ürügy lehet, oda menni tüzet kérni, emrt nálad pont nincs, az is egy beszéd téma. De inkább az előző kettőt javaslom.

Ilyen apró véletlenekkel talán eltudtok beszélgetni.

Én igy próbálkoznék :)

Mondjuk a barátommal úgy jöttünk össze esküvőn, hogy én kértem őt fel táncolni :P, érdekes szituáció volt, tehát a lány is kezdeményezhet :) Azóta már 3 éve együtt vagyunk :)

L/20

2014. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Véletlen kétszer küldtem el, :P
2014. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző.... és közben még öregedtél is egy évet... :P
2014. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi #5 (6,7 :))!

Jókat írtál, és gratulálok a hosszú kapcsolatodhoz, sokáig még!

2014. márc. 28. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Szívesen és köszi :)

Igen pont amiatt küldtem el kétszer, mert lefagyott kijavitottam és elküldtem mégegyszer és utána mindkettő megjelent :P Nem rég lettem 20 és még mindig 19 et írok x)

:)

Sok sikert az ismerkedéshez!

2014. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!