Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyit befolyásolhat ez...

Mennyit befolyásolhat ez kapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyit számít az ember iskolázottsága kapcsolat szempontjából? Ugye az iskolázottság nem egyenlő az intelligenciával,sajnos én is hülye voltam és egyéb xy okok miatt jelenleg eladóként dolgozom 21évesen és van két szakmám,ugye a mai világban már mindenhol azt látni,hogy főiskola,egyetem stb mennyit befolyásolhat ez? Ettől függetlenül úgyérzem nem mondok nagyot ha azt mondom inteligensebbnek tartom magam jó pár egyetemet végzett társamtól.

2014. márc. 29. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mérvadó, aki hülye az érettségivel is hülye..:-)

Az iskolázottság csak egy formalitás..:-)

2014. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez elég változó, valóban együtt járhat a magas intelligencia meg a magas végzettség, a legtöbb esetben így is van.

Nekem diplomám van, több is, és eddig azt gondoltam, diplomás férfi kell mindenképp, de nemrég megismertem valakit, aki nagyon de nagyon tetszett, kiderült,hogy nincs diplomája, mert abbahagyta az egyetemet, de intelligens férfi, és egyáltalán nem érdekelt, hogy milyen a végzettsége. Viszont tényleg intelligens, több nyelven beszél, sokat olvas, tájékozott a politikában, stb.

Ugyanakkor vannak olyan diplomás férfiak, akik bár értenek egy szakterülethez, amúgy bunkók, egyszerűek.

Tehát vannak kivételek, mindenesetre ha intelligensnek tartod magad, még mindig továbbtanulhatsz, 21 évesen kezdtem én is.

2014. márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt az intelligencia témát úgy gondoltam,hogy sokan még azt sem tudják,hogyan kell egy idegen helyen viselkedni és nem bunkó alpárinak lenni.Úgy gondolom,hogy ami érdekel és szeretem abban tájékozott vagyok,a politika és az ehhez hasonlók engem hidegen hagynak de ha kell pár szót azért hozzá tudok szólni szinte mindenhez,ha pedig valamit nem tudok akkor szivesen tanulok új dolgokat,neten is folyamatosan olvasok,tanulok bár inkább az az ember vagyok aki kitalál valamit utánajár a dolognak és végül kivitelezi,nem ilyedek meg attól ha valamit nem ismerek mert a net nyitott könyv bármit megtanulhat az ember.A továbbtanuláson gondolkoztam én is,de jelenleg nincs rá lehetőségem de talán a közeljövőben még úgy alakulnak a dolgok :) Csak attól tartok ha megismerek egy lányt,és tegyük fel jól elvagyunk okés minden és ő mondjuk egyetemre jár én pedig nem akkor ez vajon mennyiben fogja befolyásolni a továbbiakat...
2014. márc. 29. 07:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez a lánytól függ.

Emiatt nem kell visszariadni.

Látod, nekem is volt ez a kitételem, és most, hogy visszagondolok, még sosem volt olyan barátom, aki akkor diplomás lett volna, mikor együtt voltunk. Volt, aki később továbbtanult, és diplomás lett, volt más is, aki abbahagyta az egyetemet, de mindenki intelligens volt nagyon, jóval az átlag felett. Tehát a papírt azt a munkaadó nézi igazából, a barátnő azt nézi, hogy akarod-e valamire vinni az életben, megvan-e benned a szándék, hogy fejlődj így vagy úgy (akár továbbtanulás, vagy máshogy), lehet-e veled beszélgetni, stb.

2014. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Diplomás hülyével volt részem! Nem a diploma, érettségi tesz... 62/F
2014. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!