Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap (március 29) az utolsó...

Tegnap (március 29) az utolsó pesterzsébeti jégdiszkón részt vettem és láttam egy helyes lányt akivel össze "ütköztünk" hogyan tudnám megismerni?

Figyelt kérdés
Szeretném megismerni őt de nem tudom hogy csináljam miután feltápászkodtunk ő elindult emerre én meg amarra megpróbáltam megkeresni de nem találtam meg :/ abban szeretném segítségeteket kérni hogy hogyan tudhatnám meg hogy hogy hívják/hogy ismerhetném meg.Előre is köszönöm a válaszokat

#ismerkedés #nem tudom hogy ismerhetem meg
2014. márc. 30. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
előbb kéne gondolkodnod, már elment, baszhatod...
2014. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt bulifotós? Ha igen és felrakják a képeket, nézz szét! Ha meglátod valahol, lemented a képet és tedd fel fácséra, hogy osszák meg, mert keresed!
2014. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még ott helyben kellett volna kapcsolnod, és addig megszólítani ameddig ott volt melletted.
2014. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ismersz valakit a baráti köréből vagy a te baráti körödböl ismer-e valaki az ővéböl valakit (ugyértem a bulis társaságból)
2014. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Tudom,hogy már akkor kapcsolni kellet volna :/ már így vissza nézve sajnálom,hogy nem szólítottam le.A képek fent vannak és 3 képre leszűkítettem a kört és most aki be like-olta a képet azt bejelöltem és megkérdem tőle,hogy nem e ismeri a leánykát :) remélem össze jön...
2014. ápr. 2. 07:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi is szorítunk, hajrá!:)


Majd írd meg, hogy sikerült-e megtalálni!

2014. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát... sajna még azóta se jött válasz :/ na de ha jön akkor jön remélem jönni fog
2014. ápr. 11. 23:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is fog visszaírni az ismerőse. Ez nem a legjobb módszer valakihez közelebb kerülni. Én sem mondanék semmit az ismerőseim elérhetőségéről, személyéről egy vadidegennek...
2014. ápr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is ír vissza, legalább szólhatna az illetőnek, hogy keresi valaki. Persze onnantól még mindig kérdés, hogy a keresett személy akarja-e, hogy megtaláld.
2014. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!