Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Unatkozok, nem akar valaki...

Unatkozok, nem akar valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
25f vagyok, csak lányok :)
2014. márc. 30. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
takarítsd ki a szobád, én mindig le tudom magam vele foglalni ha nagyon unatkozom.
2014. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismeretlenek.hu, chat.hu, omegle.com - válogass, és húzz innen.
2014. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne adj tippeket, nem ez volt a kérdés.
2014. márc. 30. 15:20
 4/8 anonim válasza:
Egy flegma unatkozó! :D király
2014. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok flegma, csak unalmas már ez a sok trollkodás.
2014. márc. 30. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod, mi unalmas még, kérdező? Ez a sok ostoba kérdés. Ha ismerkedni akarsz, mondtam, mozdulj el a gép elől vagy ha fáj a napfény, használd a társkereső oldalakat.
2014. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy neked mi az unalmas. Ez egy kérdés, arra kell válaszolni, nem a sok idióta választ adni... mint amilyet most is produkáltál.
2014. márc. 30. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz csak körül, kérdező. Nap mint nap felteszik ezeket a bosszantó kis kérdéseket. Mi lenne, ha vennéd a fáradságot, visszaolvasnál és ahelyett, hogy terheled az oldalt a szarságaiddal, rákeresel azokra, akik kaphatóak erre? :)
2014. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!