Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tényleg ennyire akar...

Vajon tényleg ennyire akar engem ez a lány vagy csak azért ilyen, mert még sosem találkoztunk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel neten kezdtünk el levelezni, aztán képcsere is megvolt és furcsáltam, de ő nem nevezett rondának, sőt... Már igazóbl úgy megszoktam, ha küldök képet jön a rondázás a lányoktól vagy csak úgy szó nélkül lelépnek, ha írok nekik nem reagálnak stb. De ő valahogy más, mintha már rajongana értem, mintha már úgy fogta volna fel, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve és olyanokat is ír, hogy szeret. Én bizonytalan vagyok, mert túl ronda vagyok hozzá, ő szép lány és biztos kaphatna igazán helyes fiút és a hétvégén találkoznánk elvileg, de én már rettegek előre, hogy újra az lesz, mint mindig szinte. Találkozunk, aztán megszakad minden kapcsolat, mert ronda vagyok. Volt már sajnos olyan is, hogy lány képről helyesnek látott aztán találka után semmi kapcsolat, szóval félek megint ez lesz, csak most még durvább, mert ennyire nem volta oda értem egy lány sem, szerintem csak szeretethiányos és valamiért épp velem kezdte elgondolni a jövőjét vagy mit tudom én... Én viszont csak őrlődöm és igazából igyekszem nem beleélni magam, de sajnos én is vágyom már nagyon, hogy egy lánnyal szeressük egymást. De azért nem gondoltam, hogy pont egy ilyen szép lány fog helyesnek látni, egy kevésbé szépnél talán jobban elhinném, hogy el tudna fogadni a találka után is, még, ha nem is lát rondának, de egy szép lánynak magasabbak az igényei és ez érthető is gondolom, hiszen tudja, hogy szép és szépet is akar magának, ha már ő szép lett, minek elégedne meg egy ronda, rendes fiúval?! Én igazából már arra is gondolok mostanság, hogy megszakítom vele a kapcsolatot és megmondom, hogy inkább ne is találkozzunk meg keressen valami helyes fiút, mert én bizony ronda vagyok és a kép szerintem valahogy megszépített, ő csak azért látott helyesnek rajta. Amúgy is már célozgattam egy-két testi hibámra, hátha lekopik rólam végre. Fura, de annak ellenére, hogy mennyire kívánom, egyben szeretnék megszabaduln is tőle. Tényleg nem bánnám, ha lenne valami fiúja és lelépne és akkor nem kéne megint fájnia, hogy újra a külsőm miatt hagy el valaki... Engem sajnos nem lehet szeretni, annyira nem vonzó a fejem...
2014. márc. 30. 16:09
 1/1 anonim válasza:

Attól, hogy te őt szépnek látod, még nem biztos, hogy ő is ezt gondolja magáról, szerintem a lányok nagy része mindig talál valamit a saját külsején ami miatt elégedetlen, vagy ezt ő mondta, hogy szép?

Ha van rá lehetőség, a találkozás előtt egy videóbeszélgetés hasznos lehet, az sokkal informatívabb 1 képnél de talán egy találkozásnál nyugisabb.

2014. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!