Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ekkora a különbség a...

Miért ekkora a különbség a meleg és a heteró férfiak elvárásai között?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk az egyik haverommal, és egyszerűen nem tudtam felfogni, hogy a heteró férfiaknál miért alakult ki ez a "Mindegy, csak p*na legyen" elv. Egy csomó srác jár nála csúnyább, lustább, butább lánnyal (az ismerőseim között is sok ilyen akad) és nem értem, hogy a fiú miért nem keresgél tovább, amikor jobbat is kaphatna. Szerintem felesleges álszentnek lenni, minden férfit a külső fog meg, és ismerek olyan egyedülálló lányokat, akik amellett, hogy szépek még a természetük is jó, mégsincs párjuk. A melegek között sokkal tisztábbak a játékszabályok, általában a hasonló a hasonlóhoz vonzódik, ha pedig valakinek jobb, izmosabb partner kell, akkor meg elmegy sportolni, hogy abban a körben keresgéljen, amiben szeretne, és nem ad le az igényeiből. Mielőtt bárki azzal jönne, hogy a belső szépségnél nincs is fontosabb, azelőtt tisztázzuk, hogy ez így rendben is van, de nem fogok egy olyannal összejönni, akire nem áll fel, csak hogy ne legyek egyedül.

2014. márc. 31. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Először a nők igénye emelkedett meg a feminizmus sikere és a média hatásai miatt, a férfiak nagy része csak ezután adta lejjebb az elvárásait.
2014. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Ezt én se értettem soha, egy csomó heteró fiú ismerősöm van együtt olyan lánnyal, akinél sokkal jobbat érdemelnek... se szellemi partnert, se szabadidőpartnert, se semmit nem találnak meg bennük, sokan még a szexben sem kapnak meg mindent, amit szeretnének, úgyhogy azt se lehet mondani. Csak együtt vannak velük, de hogy minek? Azt nem tudom.

Bulikban is olyan módon képesek ráhajtani csajokra, hogy szinte már magukat alázzák meg...

Ezzel szemben meg a lányismerőseim közül, aki okos, jó fej és jól is néz ki, egy csomó egyedül van.

Miért?

2014. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Hát a csomó jófej, okos és szép lány nemtom merre van amiket mondotok, mivel én nemigen találom őket :) Én nem adom le az igényeim inkább várok aztán csak lesz előbb-utóbb megfelelő :) Persze szexnél az ember annyira nem igényeskedik, de ha kapcsolatról van szó akkor nem verem le a lécet bármilyen butuska kis csúnyácska csajhoz hogy legyen valaki. Inkább vagyok egyedül már régóta :) 24/F HETERO
2014. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kérdező!

Nem tudom hány éves vagy és mekkora az élettapasztalatod.

De én már bánom, hogy tizenéves koromban nem jártam egy kicsit ducilánnyal, mert tapasztalatszerzésre, meg első kapcsolatnak akkor jó lett volna. No meg a szép, vékony magas nők nagyon nagy része el van szállva, leszbi, nem kell neki senki vagy jégkirálynő stb. Amíg egy átlagos vagy kicsit csúnya lány meg odaadó, jó az ágyban, kedves stb... A melegeket szerencsére nem ismerem, de ha ennyire válogatnak akkor hülyék, bár az dicséretes, hogy sportol és figyel a testére. Ismersz sok olyan lányt aki szép és jó a természete és kapcsolatot is akar és egyedül van? Talán kérdezd meg őket miért van, de nem hinném, hogy nagy tömegben ismernél ilyeneket...

2014. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

"ismerek olyan egyedülálló lányokat, akik amellett, hogy szépek még a természetük is jó, mégsincs párjuk"


Mert a gazdag luxuskocsis bankár kell nekik, vagy orvos/mérnök/ügyvéd stb., nem az egyszerű férfiak.

2014. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tömegekben ismerek ilyen lányokat, de ötnél többet, ami a mennyiség-érték arány viszonylatában soknak számít. Tény, hogy egy csinos, értelmes lánynak nem az átlag férfi kell, megjegyzem, egy átlag férfi miért is várja el, hogy nála kategóriákkal jobb barátnője legyen, ha gyakorlatilag semmi olyasmit nem tud nyújtani, amit egy helyesebb, okosabb férfi ne tudna. A pénzügyekkel nem vitatkoznék, a nőkbe kódolva van, hogy a biztonságot keressék, de ha választhatnak egy gazdag bunkó, és egy velük kb. azonos anyagi helyzetben lévő normális, nekik tetsző férfi között, akkor az utóbbi lesz a befutó (érdekemberek mindig voltak, és lesznek is, mellesleg ez nem csupán a nőkre igaz).
2014. márc. 31. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem értem miért tetted fel a kérdést, ha most meg is válaszoltad :-)
2014. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem már. Sokan maradnak inkább a rossz kapcsolatban, minthogy bevállalják azt, hogy egyedül legyenek egy kicsit és megtalálják az igazit. Évekig voltam egyedül, míg minden barátnőmnek volt valakije, néha ki is néztek, de sosem érdekelt. Sosem akartam olyan valakivel kapcsolatba lépni, aki nem tetszik, csak, hogy legyen. Kellett az, hogy eltudjam képzelni vele a jövőt. És aki azt mondja, hogy az okos, tehetős és csinos nőknek csak a bankár, az orvos és a mérnök kell, az nagyon téved. :) A párom ökológus és nagyszerű a kapcsolatunk. :)
2014. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérlek, mutass be ezeknek a lányoknak! Én sem vagyok hajlandó lejjebb adni az igényeimből, ezért vagyok hosszú idő óta magányos. Már gondolkodom, hogy keressek valakit, mindegy milyet, mert nagyon rossz egyedül lenni és nincs senki akit megölelhetnék, akinek elmeséljem a gondjaimat, akit kényeztessek.....sőt, már a szex is hiányzik, biztos nem olyan a szex egy rusnya lánnyal mint egy széppel, de az ötujjasnál biztos jobb!
2014. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég nagy a különbség, hiszen a heterók nőt akarnak, a melegek meg egy másik pasit.
2014. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!