Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú, mit tegyek...

Tetszik egy fiú, mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
A srác 11.es én 9.es. Ő egy eléggé olyan csávó, aki tudja magáról, hogy jól néz ki, meg sok csaj odavan érte szóval értitek. Én meg eléggé átlagos vagyok, az alakom nagyon jó az arcomat nem szeretem. Az biztos hogy tudja, hogy létezek és snapchaten beszélünk is. Szeretném jobban megismerni, de szerintem annyira nem érdeklem. Hogyan érjem el, hogy foglalkozzon velem?

2014. márc. 31. 18:18
 1/7 anonim válasza:
40%
szerelmi kötéssel elérheted.. légy kihivós öltözetű használj valami jó parfümöt és csábits..:) sok sikert (a neten beirhatod hogy szerelmi kötés stb..)
2014. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.:) De általában az ilyen srácok, akik tudják magukról hogy helyesek és hogy akit akarnak megkaphatnak, hát eléggé a fellegekben van az egójuk. Legalábbis eddigi tapasztalataim során ezt vettem észre. És sajnos nekem is az ilyen típusú srácok jönnek be. (DE van kivétel! Mindig van! Én is rátaláltam.) Sok sikert! És akkor a kérdésre is válaszolok: én a személyiségemmel nyertem el, azóta is járunk. :) 16/L
2014. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 deathrollcrew987 válasza:
0%
Te most szivatsz? Komolyan...egy 9 éves lány ne már ilyenekkel foglalkozzon az Isten szerelmére -.-" Inkább maradj meg a Disney csatornánál kislány. Még szerintem Mickey egér is nagy csalodás lesz neked. Nagy fába vágod a fejszéd lányka.
2014. máj. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy az ilyen srácok nem a komoly kapcsolatra hajtanak :/
2014. máj. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3.

A kérdező azt írta, hogy 9.-es (kilencedikes) középiskola első osztálya.


Egyébként 1. válaszolóval még egyet is érdek, de parfümöt ne.

Spec. engem taszít, tök mindegy, hogy milyen van rajta az adott lányon, taszít.

Lehet a srác is így van vele, de ki tudja.

2014. máj. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) és hát igen sajnos ahogy elnézem a srácot nem az a szerelmes típus inkább csak dugni akar:/ 3. válaszolónak meg gratulálok:Dd
2014. máj. 5. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen mert minden lánynak az ilyen "tökéletes" fiú kell aki igazából csak külsőre az. Na de sok sikert.;)
2014. máj. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!