Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ismeretlen lányt hogy...

Egy ismeretlen lányt hogy szólítsak le?

Figyelt kérdés
A lány közel lakik (a fölöttünk lévő utcában, a házat is tudom, melyik), gyakran látom a buszon, egy megállónál szállunk is le. Néha szoktam nézni, meg szerintem ő is észrevette, hogy figyelem. A nevén meg a lakhelyén kívül semmit nem tudok róla, nincs közös pont (nem azért, mert nyuszi vagyok, szólítottam már le lányt, de vele egy suliba jártam és volt közös téma amiről tudtam beszélgetni vele). Mivel/hogyan lehetne esetleg megismerkedni vele? (Azt is vegyük figyelembe, hogy én tökátlagos vagyok, de a lány nagyon szép)

2014. márc. 31. 19:24
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Na mi volt?:-D
2014. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
nem találkoztam ma vele. majd írok ha lesz vmi :D
2014. ápr. 1. 20:24
 23/25 anonim válasza:
Érdekelne mi lett! :)
2016. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Szóval végül nem merted vagy elutasított?
2018. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ne már, minden ilyen kérdésnél megigérik, hogy megírják a fejleményt aztán hiába várja itt a gyk népe nem jönn semmi ..🤔
2019. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!