Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem ír rám egy srác az mit...

Ha nem ír rám egy srác az mit jelent? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy házibuliban ismerkedtünk meg, nagyon jót beszélgettünk, ott elvileg "rám akart nyomulni", legalábbis páran azt mondják, hogy tetszettem neki. Másnap írt facebookon, hogy bocsi, ha idegesített a bulin, csak nem volt józan, stb. , el kezdtünk beszélgetni, de elég hamar mennem kellett és leléptem. Utána viszont, hogy ne érezze, hogy le akartam rázni, ráírtam (2 nappal később), és tök jót dumáltunk, vagy 1 órát, de utána már mentem aludni. Most viszont azt várnám, hogy ő írjon (1 hete írtam rá), viszont nem ír:/ Szerintetek ez megint az én dolgom lenne? Írjak megint én rá, vagy inkább hagyjam, ha érdeklem majd ír? (Csak már egy hete volt hogy beszéltünk) Fog írni? 16L

2014. márc. 31. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát bocs de ez szerintem bukta.

18/F

2014. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha egy fiú nem keres, annak ellenére, hogy te nyitsz felé, akkor az a fiú nem akar semmit.
2014. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De chaten is tök érdeklődőnek tűnt, mindig rögtön válaszolt...
2014. márc. 31. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj rá még most utoljára, veszíteni nem veszíthetsz semmit. Max megint beszélgettek valamennyit, és kész, ez nem ciki. Ha utána sem keres, akkor felejtős a dolog.
2014. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!