Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jelent valamit, hogy csak...

Jelent valamit, hogy csak feketét hord?

Figyelt kérdés
A lány akivel ismerkedem egy ideje, szinte csak feketét hord, sőt, szinte mindene fekete (az ágyneműje, ruhái, cipői stb.). Azt mondja, azért, mert ez a kedvenc színe, de lehet, hogy valami más van a dologban, csak nem akarja elmondani. Egyébként nem goth, meg emó, ezért találom furcsának.

2014. márc. 31. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is a fekete a kedvenc színem és elég sok fekete ruhám van.
2014. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Én feketét hordok és srác vok nekem sincs rá különösebb okom.
2014. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Néha én is azon kapom magam hogy tetőtől talpig feketében vagyok... egyszerűen azt szívesebben veszem meg, mert tudom hogy mindenhez megy.
2014. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Tetőtől talpig teljesen fekete minden nap? Én is szeretem a fekete ruhákat, de ha túlzásba viszik az sem szép, akkor olyan mint valami vetési varjú.
2014. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%

Kétesélyes a dolog, mert van aki azért hord feketét, mert magányos, vagy pedig mert nem találta meg akkor a szerelmét akkor, mikor leginkább vágyott rá és azóta is keresi, vagy éppen plátói a szerelem. Második esetben szimplán szeret feketében járni, vagy éppen ezzel szeretné kimutatni az egyéniségét, esetleg arra vár, hogy valaki így fogadja el és így is szeresse őt azután pedig úgyis leveti magáról ezt a szokást (szó szerint)

Remélem tudtam segíteni.

2014. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szereti a fekete színt, meg elegánsnak tartja, és élvezi, ha illik is hozzá, én ezt nemtom, illik-e, mert nemtom ki az:D
2014. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok feketét hordok, de nincs rá különösebb okom. Szeretem. :) De amúgy ezt egy idő után általában bizonyos fokig ki szokták nőni tapasztalataim szerint. Bekerül mondjuk egy sötétzöld vagy sötétkék felső, aztán újra kék farmer és nem fekete...


Ne tarts ezért flúgosnak egy csajt :)

2014. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
talán gyászol
2014. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam, hogy általában azokra a ruhákra nyúlunk, amilyen a hangulatunk. Persze ez még nem feltétlenül igaz.


Én is sokat járok feketébe, de nincs sok fekete holmim. Általában akkor szoktam talpig feketébe lenni, ha rossz kedvem van, magányos vagy szomorú vagyok. De egyfajta védekezésnek is szoktam használni. Akit feketében lát az ember, azt olykor békén hagyja. (én ezt tapasztaltam) Kicsit lehangoló szín. Félelemkeltő. Legalábbis ez csak az én véleményem.


Szerintem ne zavarjon, történjenek a dolgok tovább és előbb utóbb minden ki fog derülni. Hogy van e valami oka, hogy sokat jár feketébe vagy tényleg csak azért, mert tetszik neki a szín.

2014. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy lány ismerősöm, hófehér bőre van, fekete festett hajjal, soha nem láttam feketén kívül más színt rajta, pedig már 3 éve ismerem. Szereti a pókos, koponyás, mindenféle ilyen dolgokat, szóval eléggé különc a stílusa, acélbetétes bakancs.... De közben mégis barátságos, tök normálisan gondolkodik. Azt mondja, ez áll jól neki, és ezt szereti. Tényleg mindene fekete. 23 éves a csajszi. Szerintem jól állnának neki a színek, sőt nem túl jó sztem a sok fekete, magában elég unalmas tud lenni, persze ha megfelelő személyiség van mellé, akkor mindegy.


De ha a te ismerősöd is ilyen durván "fekete" mániás, kérdezz rá miért, és legyél türelmes, lehet h elsőre nem meri megmondani, ha nem bízik benned eléggé még.

2014. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!