Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti bókoltok olyan...

Fiúk, ti bókoltok olyan lányoknak, akik nem tetszenek igazából? Ha igen, miket mondtok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én alapból is nehezen bókolok mert zavarba jövök, szóval nem nagyon :|
2014. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen ugyanis minden lány megér egy patront!

Annyi az egész, hogy szép szavakat kell nekik mondani és máris elolvadnak főleg ha nem olyan szép az illető!

2014. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szoktam persze.

általában a célszemély barátnőjének szoktam a kiszemeltnek nem.

ez legtöbbször oda vezet,hogy a célszemély fog megnyitni engem,pl kérdez valamit,hogy őt is észrevegyem.

ma ezt mondtam-sziasztok!hű de klassz a gatyád.

terepszínű gatya volt a csajon és jó se-gge volt benne.

akit meg igazából oltok egy ideje összepréseli a száját látni,hogy dühös,és ilyenkor szólít meg hehehe.


aztán különböző célok elérésénél is szoktam.

fel akartam váltani egy 20ast és bementem egy kisközértbe venni egy rágót.

meglátom az eladólányt és mondom neki-azta mindenit,itt szépségkirálynők az eladók?szia!

nagy mosoly,nevet.

aztán megkérdezem,hogy neki melyik a kedvenc rágója,mert olyat akarok én is venni most.

elmondja,leveszem,fizetek és kb ennél a pontnál esik le nekik,hogy mi van,de eddig csak egy tette szóvá,hogy enyhén szemét vagyok.

2014. ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak olyannak mondok szépeket, aki tetszik is.
2014. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!