Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjen, hogy...

Hogyan ismerkedjen, hogy találjon egy csinos szép lányt egy felszínes csúnya kövér fiú?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta nincs barátnőm, sajnos talán azért mert nagyon magasak az elvárásaim külsőbe, lehet felszínes vagyok, de csak szép szexi playboy szintű nők iránt tudok vonzódni (nem tehetek róla) és hát sajnos én eléggé kövér csúnya fiú vagyok (33 éves) és sajnos nagyon szerény anyagi körülmények között élünk mamámmal.
2014. ápr. 3. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2014. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen igényeid vannak miért nem teszel azért, hogy lefogyj? Otthon is rengeteg különböző mozgást tudsz végezni, persze ha AKARSZ!
2014. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hormonok miatt vagyok kövér, meg alkat

napi 8 óra sportnál se fogynék le

2014. ápr. 3. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Hormonok meg alkat.

Én is amiatt híztam meg 5 éve. Nőgyógyászati problémák felborították az egész hormonrendszeremet. Elmentem orvoshoz, kezeltük a problémát. Egészségesen étkezem, eljárok minden nap edzeni. És VAN eredménye.


Alkat. Alkati dologtól valaki nem lesz "eléggé kövér". Valóban van olyan, hogy erősebb a csontozata, vagy olyan géneket örökölt, hogy eleve husisabb, de azért egészséges táplálkozással és rendszeres mozgással ezek kordában tarthatók.


Ha nem akarsz lefogyni, akkor ne kifogást keress.

2014. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt egy modell lány, aki nagyon bejött, de sajnos elcsesztem :(
2014. ápr. 3. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Leírtam már. Ha akarnál, tudnál változtatni.
2014. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:DDD

Ez volt a mai nap kamukérdése, nagyon jót nevettem. Ha nem biggyeszted oda a végére azt a szívszaggató "nagyon szerény anyagi körülmények között élünk mamámmal." mondatot, még be is nyaltam volna az egészet :D Hülye :D

2014. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!