Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Hogyan kezdeményezheti...

Fiúk! Hogyan kezdeményezheti egy lány a csókot? Nektek miből jön le, hogy a lány arra vár, hogy megcsókoljátok?

Figyelt kérdés
Fogjam meg a kezét? Mit csináljak? Látom rajta, hogy ő is szeretné, nem is annyira bátortalan pasi, hozzám ér többször, de ennyi...Tanácsok?

2014. ápr. 4. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Kapd le Te :D Párom se mert megcsókolni, így léptem Én.... Évek óta együtt vagyunk :)

N

2014. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beisztok, táncikáltok egymással szemben, megfogod a nyakát és odasúgod neki h csókolj meg. Nekem csinálná vki megtenném. :D
2014. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Odahajolsz és megcsókolod, nem nagy ügy.
2014. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

jelezni úgy kell, hogy a szemébe nézel, de közben le-lepillantgatsz a szájára


amúgy ha te akarsz kezdeményezni, akkor meg csak kapd le! :)

2014. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen én szeretnék, nem is szoktam, de már zavar picit, hogy nem lép.
2014. ápr. 4. 18:37
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
100%
Dörgölőzz az arcához gyengéden, az sem baj, ha az ajkad súrolja az övét. Ha ebből sem ért, akkor impotens, vagy nagyon-nagyon gátlásos. De még mindig súghatod neki, hogy "csókolj meg" :)
2014. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen mulya lennék elsüllyednék szégyenemben! Bár az sem normális, hogy a csajok ilyen nyomikkal akarnak bármit is. Később meg jön a sírás hogy csak kihasznált, megvert ésatöbbi...

Mert rájött hogy veled mindent megtehet!!

2014. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!