Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, akivel ilyen...

Van olyan, akivel ilyen dolgokról lehet beszélgetni (a fontosabb dolgok lent)?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem szexualitásról, hanem kultúráról(főleg antik művészet, szürrealizmus, Da Vinci alkotásai, vagy popkultúra), tudományról(leginkább fizika, matematika, informatika, vagy közgazdaságtan), vagy filozófiáról(a kedvencem a görög filozófia,főleg Platón)? Alig van velem egykorú(mert igen, rájuk gondolok), akivel beszélgetni lehetne komolyan ilyenekről. Ha mégis van, és lenne kedve ilyenekről beszélgetni, az kérem írjon privát üzenetet(nemtől független, a kor 13-15 év közötti, ha lehet, bár idősebbekkel is szívesebben beszélgetek).

13/F



2014. ápr. 4. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Te aztán tényleg tudsz csajozni komám. :D
2014. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írtam, nem az ilyesfajta témák érdekelnek, hanem inkább az érdekesek. Ésazt is írtam, hogy nemtől független.
2014. ápr. 4. 21:56
 3/9 A kérdező kommentje:
* És azt
2014. ápr. 4. 21:56
 4/9 piriiiiii ***** válasza:
Én szeretek ilyesmikről, csak egy incifinicit kilógok már a kormeghatározásodból... 17 vagyok. Nem mellesleg művésziskolába járok.
2014. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Megfeleltek ezeknek a feltételeknek. Imádom ezeket a tantárgyakat szinte verseny szintén vaok velük. 14f
2014. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piriiiiii ***** válasza:
Húha, akkor biszex vagy?
2014. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én ? Nem
2014. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
piriiiiii, nem, hanem beszélgetőpartnert, nem pedig párt keresek. Eléggé bizarr ennyi idősen egy párkapcsolat.
2014. ápr. 4. 22:11
 9/9 piriiiiii ***** válasza:
Hát, mindenesetre a kategóriát félrenézted...
2014. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!