Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Borsodba minden lány be van...

Borsodba minden lány be van fásulva főleg itt Miskolc környékén?

Figyelt kérdés

Akárhány lányt hívok el a korosztályomból túrázni biciklizni kalandozni motorozni mindegyik szinte be van fásulva vagy valami ócska kifogással lekoptat. Tök érdekes dolgokkal foglalkozom motorral gyalog biciklivel járom a környéket a bükköt a tájakat olyan dolgokat látok élek át amit az átlag ember a tévébe lát maximum. Régi elhagyatott helyeken járok. Megnézem a naplementét a hagy tetejéről. És mindezt egyedül.. Ha elhívok valakit buliba jön ha elhívom kocsmázni jön de ha már ki kell menni miskolcról vagy meg kell mozdulni mindenki szint ebe van fásulva...


Én vagyok a különc mert egészségesen élek mert kimegyek a szabad levegőre? mert nem cigizek mert nem Hiába miskolci vagyok próbálom leküzdeni a "nehéz szürke nappalok"at??:)

(ezutóbbit nem mindenki fogja érteni:)


Vannak még olyan lányok akik nincsenek így befásulva akik képesek kimozdulni a mai világban?

21 éves vagyok és nem igazán ismerem ilyen lányt sajnos...



2014. ápr. 5. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el Rudabányára, garantáltan találsz magadnak egy belevaló csajszit.
2014. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Befásultság? Szerintem csak az a gond, hogy tinikkel kezdesz ki. A tinilányok lusták, nem szeretnek mozogni. Ennek oka: a hormonok.


20-25 éves kor körül majd megjön a kedvük.

2014. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez butaság.

Ha nekem tetszik egy fiú akkor elmegyek vele biciklizni is vagy ha ennyire befásult vagyok akkor mást ajánlok, nem hiszem hogy a terveddel van a gond hanem veled inkább.


Mellesleg ne általánosíts mert én személy szerint imádok biciklizni és naponta több órákat is szoktam sétálni ha ráérek csak úgy.:)

/Sajnos most a biciklizés részét elvesztettem, mert valaki betört a pincénkbe és szétszedték a biciklimet.:(/

2014. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok msikolci és lány :D a lényeg hogy én is szeretem a Bükköt ma is tervezem hogy kimegyek.. sokat van hogy egyedül mert senkinek ér rá véletlenül,de nem bánom kocsiba ülök kimegyek sétálok egyet a gondolataim kitisztulnak,képes vagyok képeket késziteni a furcsa dolgokrol :D
2014. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Zsír, én biztos mennék veled.

Sajnos a migráció és a korkülönbség közbeszólt..

2014. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez butaság.

Ha nekem tetszik egy fiú akkor elmegyek vele biciklizni is vagy ha ennyire befásult vagyok akkor mást ajánlok, nem hiszem hogy a terveddel van a gond hanem veled inkább.


Mellesleg ne általánosíts mert én személy szerint imádok biciklizni és naponta több órákat is szoktam sétálni ha ráérek csak úgy.:)

/Sajnos most a biciklizés részét elvesztettem, mert valaki betört a pincénkbe és szétszedték a biciklimat.:(/

Egy miskolci lány.

2014. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a környékről vagyok, és imádom az ilyen kimozdulós programokat, minden hétvégén Bükkben vagyok szinte, bicaj szintén megvan a motorozással sincs bajom (bár csak exemmel jártam mototrozni, nekem nincs saját kétkerekűm).


Az ismerkedésbe és kretén pasikba viszont nagyon belefáradtam, amúgy is dolgozom aztán edzés, és mire hazaérek 21:00 elmúlt. Néha elmegyek a városba ide-oda barátokkal. Reggelente ha kiviszem a kutyát jó nézni a napfelkeltét és Bükkszentkereszt is gyönyörű lóhátról, a kinti sütögetésnél meg nincs jobb de egyszerűen elegem van abból amit néhány pasi leművel a netes társkeresők meg még rosszabbak. Az itteni szingli barátnőim is hasonló véleményen vannak. Nyilván velünk is lehet valami hiba, de amikor összeülünk a megye kül. részeiből és mindenkinek csak lesúlytóbbnál lesúlytóbb tapsztalatai vannak, a saját mellett akkor eljut addig a pontig az ember, hogy reflexből hárít mindenfajta közeledést.


Egyébként én tudom, hogy nekem magassak az igényeim úgy vagyok vele, hogy senkitől nem várok el többet mint amit én letettem az asztalra (az viszont, diplomát, munkát, kocsit, sportolást és - hasonló gondolkodásmódot jelent -) ami úgy tűnik a többségnek teljesíthetetlen és amiért a közvélemény keresztrefeszít, merthogy az egekben vannak az elvárások.

Nem is ragaszkodnék ezekhez, de amikor olyan férfival jöttem össze akinek ezek valamelyike hányzott (a kocsi nem igazán számít) akkor mindíg frusztrálta az alacsonyabb képzettség pl. Ha a helyén kezeli valaki a dolgokat engem aztán nem zavarna ha éretségije van, vagy időlegesen nem talál munkát, de tudom hogy mindent megtesz érte. csak sajnos ilyen pasival még nem találkoztam. A panaszkodás meg ezerrel tenni akarás meg semmi. Ezek az én tapasztalataim. Nem tudom a táncos szórakozóhelyeken mi van, és kávézókba, meg kocsmákba szoktam elmenni ismerősökkel azokkal nincs bajom de ott is sok a pár sör után én vagyok a világmegváltó típusú pasi.

2014. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!