Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha zenekaron egy srác többször...

Ha zenekaron egy srác többször is rám néz akkor ez jelentheti azt hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
volt pl. olyan hogy félrefordítottam a fejem kb.3 percre,de éreztem hogy néz és amikor visszafordultam és ránéztem akkor nagyon gyorsan kapta el a fejét:)

2014. ápr. 5. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*a,ha:)
2014. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, rajtad kívül mindenki értette... :D
2014. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De akkor is,ha választ akar kapni, fogalmazza meg tisztességesen, hogy érdemesnek tartsam a válaszadásra! Ha azt akarja, hogy valaki segítsen, tisztelje már meg a válaszadókat azzal, hogy nem nekünk kell kitalálni, hogy mit is akarhat! Bár itt ez most pont lényegtelen volt, de attól még, ha segítséget akar, akkor írja le pontosan, hogy mi a problémája:) Remélem ,ezt a komit még a kérdező is látja, nem törölte ki a kérdései közül:))
2014. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Rajtad kívül mindenki értette. Bár én jót mulattam a zenészekből álló torony tetején fűződő románcról.. :)


Közben meg ez a videó is eszembe jutott... :D


http://www.youtube.com/watch?v=0zxxM9EYQzY&feature=share

2014. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

aki meg nem értette a kérdést,annak el szeretném magyarázni hogy a zenekaron ugyan olyan mint hogy matekórán (ahogy te mondanád :zenekarban,szintén olyan lenne mint matek órában) nem értem mi a gond,hiszen én helyesen fogalmaztam!

2014. ápr. 6. 18:02
 16/16 anonim ***** válasza:
De amúgy aki nem "belsős" /zenesulis, az meg nem tudja, na!!:D
2014. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!